Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel megint összevesztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel megint összevesztünk, szerinte nem figyelek rá eléggé, szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk. Az történt, hogy most itt a suli kezdés és kevesebb időnk van egymásra és ez nagyon megvisel minket. Nagy is a távolság, mindig sír ha hazamegyek. A hét elején kérdeztem, hogy melyik napok jók neki. Megegyeztünk, hogy szombaton hazamegyek (ekkor még úgy volt hogy tanulnia Kell és nem ér rám), gondoltam akkor este elmegyek iszogatni a barátaimmal akiket rég láttam. Ezt mondtam is neki. De most felvetette, hogy aludjak ott akkor is. Én szivesen tenném csak megbeszéltem a programot és szerintem rohadt illetlen ha lemondom. És most akkor én vagyok a hibás hogy erre sem vagyok képes. Pedig direkt kérdeztem. Szerintetek én vagyok figyelmetlen?
2014. szept. 5. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok lány érzi úgy, hogy a haverok előrébb vannak, bár itt most nem Te vagy a hibás. Nem tudjátok amúgy megoldani egyszerre a kettőt?

Néha van, hogy a barátomnak lesz kis kocsmázása a haverjaival, de velem is akar lenni. Ilyenkor megbeszéljük, hogy együtt vagyunk egész nap, este elmegy a haverokkal 3-4 órára, aztán hazajön, és együtt alukálunk. Mondjuk én nem vagyok nehéz eset, el tudok kockulni, olvasok, tanulgatok addig, nem sírok a sarokban, amiért elmegy, inkább jólesik, amiért ragaszkodik ahhoz, hogy velem is lehessen minél hamarabb, és ne csak másnap.

L23

2014. szept. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Retardált Reptoid ***** válasza:
menj piálni, azt nem banod meg
2014. szept. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a barátnődnek fel kéne nőnie és elfogadnia, hogy NEM MINDIG ő van a középpontban.. Néha-néha mindenkinek jár egy kis kikapcsolódás. Le merem fogadni, hogy ismered a csajt A-tól cettig, a kedvenc gyümölcsétől kezdve a kedvenc állatain át a kedvenc italáig mindent tudsz róla, de ha felteszed neki a kérdést, hogy mi a kedvenc színed, arra már nem tudna választ adni... Szóval inkább elgondolkodhatna magán. Az ilyen buta lányok inkább sírjon a sarokban, ne pasizzon...
2014. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell azért ellenségként tekinteni szerencsétlen csajra, amiért a fiújával akar lenni. Meggondolta magát, de rosszulesik neki, mert már más lefoglalta az időpontot. Én is kicsit nyafiznék, ha koleszos lenne a barátom, de hát ez van...
2014. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért vagyok szingli... Egyáltalán nem voltam az a csavargós típus, két dolgot csináltam. Vagy barátnőmmel voltam, vagy itthon élveztem, hogy nem vagyok vele. Ez ment 1,5 évig. Hála az égnek, 2 hónapja szabad vagyok mint a madár, azt csinálok amit akarok, azzal megyek el akivel akarok oda ahova akarok, és nem nyávog a fülembe senki, hogy nem foglalkozok vele, és nincs lelkiismeret furdalásom, ha valakit hazahozok az éjszaka közepén, hajnali 3-kor! :DDD
2014. szept. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Majd velem nem fog összeveszni.

Hogy van fent facèn?

2014. szept. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább örülj hogy szeret mert veled akar lenni!

Egyébként én is megharagudtam volna a helyében.

2014. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy a hibás, ebben az esetben neked adok igazat, kérdező. De megértem a barátnődet is, természetes, hogy rosszul esik neki, amiért nem vele töltöd a szombat estét. Erről nem tehetsz, hiszen ahogy írtad is, direkt megkérdezed, melyik nap lenne jó neki és ő mondta azt, hogy szombaton neki más dolga van. De őt is megértem, hogy nehéz neki most ez az iskolakezdés, hiszen kevesebbet lát és hiányzol neki, érthető, hogy szeretne minél többet veled lenni.


Én azt javaslom, ha megoldható, akkor menj el a haverokkal szombaton, üljetek be délután valahová, nyugodtan beszélgessetek, iszogassatok, és aztán este menj át a barátnődhöz, hogy vele is legyél egy kicsit és ő is megnyugodjon kicsit.

2014. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!