Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A férfi 30 felett van.

Eddig minden nőt rövid úton otthagyott, aki komolyabbra akarta vele fűzni a dolgokat.


Minden nap keres. Néha együtt vagyunk. Ez két éve tart.

Tegnap kiborultam, és nyugodtan elmondtam, h nekem ez így nem jó.

Egy szót sem szólt. Azt hittem, h lelép. Erre reggel arra ébredtem, h csörget, és kérdezte, h hogy aludtam, és puszil.



2014. szept. 24. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kellő ideig tudsz a kedvében járni és cselesen fűzni a fejét, akkor sikerülhet a komolyabb kapcsolat.
2014. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Annyi információ alapján, amit leírtál, én leginkább azt gondolnám, hogy egyértelműen nem akar komoly kapcsolatot, nem akar elköteleződni, felvállalni egy párkapcsolatot, netalán családot alapítani. Arra viszont vágyik, hogy legyen egy szexuális partnere, és nyilván kedvelhet is téged.


Azt, hogy neked ez megfelel-e így hosszabb távon, neked kell tudnod.


Akár még azt is el tudom képzelni, hogy esetleg nem te vagy az egyetlen ilyen nő az életében. (Egyik barátnőm hasonló "kapcsolatban" élt egy évig valakivel, amikor egy véletlennek köszöhetően egy napon azzal szembesült, hogy ketten töltik be ezt a szerepet a férfi életében.)

2014. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

1.) Vagy csak azért tette, mert megijedt, hogy elveszít egy potenciális szexpartnert (akit azért valamennyire biztos emberileg is kedvel, csak épp elkötelezettséget nem akar).


2.) Vagy esetleg kezd érezni is valamit irántad, csak fél az elkötelezettségtől, de emellett elveszíteni sem akar.


---


3.) Az is lehet, hogy tényleg több nő is van ebben a "szerepben", mint te.


4.) De akár még az is lehet, hogy hazudik neked kezdettől fogva és valójában van családja, felesége, csak jól jön neki egy kis kaland, ezért inkább függetlennek mondja magát.

2014. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!