Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal.Időközben egy beszélgetésünk alkalmával kiderült,hogy ő még tartja a kapcsolatot az ex barátnőjével akivel pár évig együtt volt.Heti min. 2x beszélnek telefonon.Szerinte ez egy teljesen ártatlan,baráti "kapcsolat",úgy néz rá,mint bármelyik barátjára,nemtől függetlenül.Nem érti miért problémázok ezen.Nekem ez nagyon nem tetszik,zavar és nem tartom normális dolognak, nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.Nem akarom,hogy ez állandó vita téma legyen kettőnk között,de én úgy vagyok vele,ha valaminek vége akkor vége..ti mit gondoltok erről,mit tennétek a helyemben?

2014. szept. 14. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled. Engem is baromira zavarna és idegesítene. És megmondanám, hogy ez zavar, úgyhogy válasszon. F
2014. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aki barátja az exének az még vagy szerelmes vagy sose volt az belé
2014. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyessel! Ismerős a helyzet.
2014. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam neki,hogy akik szerették egymást,azok nem tudnak a szerelem elmúltával sem tisztán barátként tekinteni egymásra,a válasz az volt,hogy nem véletlenül szakítottak,elmúlt minden,de ő igenis képes csak barátként tekinteni a lányra,és szerinte ez normális dolog.
2014. szept. 14. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem szép dolog, de kutakodjál, kíváncsiskodjál, nehogy egyszer hideg zuhanyként érjen. Ismerősömnek olyan vt, h a barátja tartotta a kapcsolatot az exével, gyakran beszélt vele titokban, egyszer gyanút fogott, elment csak úgy a lakásába, és a párja ott lakott nála.
2014. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* volt párja ott lakott nála
2014. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbálok bízni benne és nem elrontani mindent már most a kutakodással...de azért a gyanú ott van..am. nem vagyok a kutakodásban túl gyakorlott :D
2014. szept. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!