Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza őt, mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt jöttem össze egy csoporttársammal. A lényege annyi, hogy van egy nem várt gyereke és a gyermek apja is vele egy házban él, mert még nem annyira nagy a gyerek. Igaz próbálta már elküdeni, de nem hajlandó elmenni, rendőrség és hasonló nem jöhet szóba mert a nagy szülő nem engedi mivel övé a ház. Pár napja pedig kimondta nekem, hogy nem lát rá megoldást, hogy az a helyzet változzon és vége lett illetve akkor lett furcsa és mondta ki, mikor megbeszéltük, hogy nálunk bemutatkozik. Pedig éreztette, hogy jó velem, szeret velem lenni már szeretett is.
2014. szept. 7. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes beléd, de nem bírta megmondani a szemedbe. Nem tudja számodra azt adni érzésben nőként, amire neked szükséged lenne. Valószinűleg nagyon jó embernek tart, és szeret mint ismerőst,havert, barátot, de nem mint férfit és nem akar téged becsapni, de gyáva és gyenge ahhoz, hogy ezt a szemedbe megmondja.


Ne emészd magad, hanem öntess vele tiszta vizet a pohárba.

2014. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*öntess vele tiszta vizet a pohárba. Már ha kell neked és nagyon nagyon akarod, és nem adod fel a meghóditását, és kell neked.
2014. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2 hónap mondjuk rövid idő, pláne, ha egyik félnél gyerek is van, de az felmerült esetleg, hogy ti bútorozzatok össze gyerekkel együtt?
2014. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, ha a nagymama nem ellenezné és a srác elmenne onnan, d enem hajlandó, mert úgymond jó világa van.
2014. szept. 7. 09:31
 5/16 anonim ***** válasza:
És az nem megoldás, hogy nem te költözöl oda, hanem kivesztek egy önálló lakást?
2014. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, neki az a ház kell! És ha nem csinálja ezt, akkor nem fogja megkapni.
2014. szept. 7. 16:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám magam így zsarolni, akkor inkább lemondanék az ingatlanról...
2014. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő nem tud. Valamennyire megértem is meg nem is. Igazából a helyes megoldást keresem, hogy hogyan tovább, mert én szeretem őt.
2014. szept. 7. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tud?
2014. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mert a jövőt nézi, hogy legyen egy háza. Mindketten tanfolyamra járunk és egyikünk sem keres annyit és nem is voltunk együtt annyi időt, hogy össze költözhessünk.
2014. szept. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!