Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek ferne bele az ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ferne bele az ha azt mondja ra a parja h olyan retard mint az anyja a dilibogyoival?

Figyelt kérdés
Foleg h ezt mar aznap a fejehez vagta mikor el lett meselve neki h az anyja idegosztalyra kerult mikor kicsi volt.
2014. szept. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ez durva azért...
2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg kellene beszélnetek, mert a barátnőd is írt már ide. Ehelyett akár le is ülhetnétek beszélgetni
2014. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erről ma már vitatkoztatok egyszer.
2014. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeségből szoktam ennél durvábbakat is mondani a barátnőmnek de helyzet és személy függő
2014. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

rád mondták vagy te mondtad rá? Az én pasim is retardált meg a családja is..

ő meg rám mondja hogy én vok az..

látom nálatok is minden szép és jó és csicseregnek a madarak.

2014. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiú tudat alatt hasonló tipusú nőt választ, mint az édesanyja.


Viszont ebben a formában nagyon sértő.

2014. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

Hány kérdés még erről a vitáról ?!

Már az előző kérdés alatt is lejött h gyerekesek vagytok és remekül kiegészítitek egymást hisz olyan szép dolgokat vágtok egymás fejéhez... Poénból ....

2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es


itt az zavar jobban h elmondtam neki s o azzal a szar dologgal tamad vissza.


5-os: jaja minden szuper, az ilyen beszolasok nem tul szepek sztem, engem hulyezzen nyugodtan de anyamat akkor se illik ha tenyleg az, ezt meg a bunko haverjaim is tudjak a csaj pedig magasabb vegzettsegu mint a haverok.


Hat en nem vagyok joban anyammal, nem olyat keresek az tuti, sot mondtam is neki h ha sok egyezik akkor en huzok, deeeee meg igy se szeretem ha a csaladon kivul szidja a szuleimet, azt csak max a tesoknak nezem el, mert nekik lehet okuk. Ez forditva is igaz, azt se szeretem ha a szuleim hulyeznek le vmi ismerosomet akivel esetleg joban is vagyok.

2014. szept. 8. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira gondolta komolyan a párod a beszólását, mint te a tiédet. Mindkettőtöknek mélyre ment, neked valószínűleg mélyebbre.
2014. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is az h melyebbre de vhogy egy betegseggel nem szep visszavagni akkor se ha vki rohadt duhos. Ezenkivul tole nem vartam ezt se, anyam szokott ilyet h elmeselek neki vmi kinos dolgot vkirol s. azt rendesen felem iranyitja, hasonlo modon, ezert se nyilok meg otthon, de majd lehet h mar itt is visszafogom magam ezutan.
2014. szept. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!