Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondta a párom anyja hogy...

Azt mondta a párom anyja hogy a milupa tejpép mérgezett, valami sugár járta át. én kiröhögtem, azt akatták hogy ne adjam a gyereknek. állitólag a hirekben látta. Ti láttatok vagy hallotatok ilyet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:27
1 2
 1/18 Kerria ***** válasza:

2011- március-április környékén visszahívott a milupa pár doboz terméket, mert túl sok vitamin került bele. De sugárzásról nem hallottam...


[link]


Lehet erre gondolt... mostanában nem hallottam ilyenről!

2012. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem hallottam, pedig néztem a tv- t ma...de régebben volt szó arról hogy gond van a Milupa tápszerrel...nekem az van, adom a picinek.
2012. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát én sem hallottam ilyet!akkor nem átulnák sehol se. kössz az infót.
2012. febr. 1. 18:33
 4/18 A kérdező kommentje:
nekem is az van egy gyógyszerész ismerősök azt mondta hogy hülyeség, és hogy az alegjobb tejpép
2012. febr. 1. 18:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Kb egy éve volt gond, de nem a péppel, hanem tápszerrel. Azóta nem hallottam ilyet.
2012. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ , én adom neki, és hála semmi baja, sőtt nagyon szereti.
2012. febr. 1. 18:40
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én is adom a gyereknek. Gondolom VEZETŐ HÍR lenne, ha igaz lenne. Anyósod lehet, hogy beszipkázott:-D
2012. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ja szerintem is foglalkoznának vele, mivel gyerekekről van szó. nem is hagynák árusítani!
2012. febr. 1. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Most is benne volt az újságokban, az első oldalon a Népszabadságnak.
2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az onilne népszabadságban semmi ilyen nincs
2012. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!