Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok dönteni: büszkeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni: büszkeség vagy valljam be neki valahogy?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akinek udvaroltam, de akkor utasított vissza (a kelleténél sokkal erősebben mondott mindent), amikor úgy éreztem, hogy elég jól haladok vele. Tudta, hogy ezzel totálisan összetört (ez nyáron, július közepén történt). Szinte a hátralévő időben totálisan depressziós lettem, próbálkoztam a legrosszabb dolgokkal, de valahogy éreztem, hogy miatta nem kellene hülyeséget csinálnom. A nyár utolsó napjaiban úgy éreztem, hogy szinte visszaálltam alaphelyzetbe, de jókedv nélkül. Egyébként az volt a baja, hogy egyik haverommal annyit beszéltem , hogy lemondta az egyik találkozót (megtudta, hogy egy pár óráért szabaddá tettem az egész délutánom, pedig lett volna egy csomó dolgom) és ez nekem elég szarul esett, mert tudtam, hogy semmi dolga sem lett volna.

Amióta újra elkezdődött a suli, azóta a totális szétesés szélén állok és nem tudom, hogy mit érzek iránta (évfolyamtársak vagyunk). Próbálom keresni a tekintetét; viszont, amikor látom, akkor csalódott vagyok; dühös vagyok magamra (néha rá is); bús; úgy érzem, hogy nem bizonyítottam neki eleget; de amikor nincsen a közelemben, akkor a hiányát érzem; rá gondolok; az emlékek folyton előtörnek. Szívesen szóba állnék vele, de valahogy mégsem. 18/f



2014. szept. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A büszkeség csak egy illúzió. Valld be.
2014. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondol át a követmenyeket, és cselekedj ennek megfelelően számodra.
2014. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Visszautasított? Igen.

Akkor hova tovább? A nem az nem.

2014. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
hagyd a faxba. legyen gerinced. a nok amugy sem szeretik a csuszomaszokat.
2014. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevallod neki ,hogy mit érzel iránta,akkor szerinted attol már nem lesz buszkeséged? Es szerinted attol lesz gerinced,hogy szomorkodni fogsz mindig amikor rá pillantasz.

Márcsak kiindultam az elozo válaszokbol is.

Nem szégyen bevallani az érzéseid.



Viszont ha visszautasított,és nem érez irántad semmitsem,akkor kár eroltetni,majd jon olyan akinek tobbet bizoyníthatsz és értékeli majd:)

2014. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!