Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki esélyt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki esélyt, hogy bizonyítson vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó. Nem tudom mit tegyek,teljesen tanácstalan vagyok.

Február óta ismerjük egymást,de csak júniusban mondtuk ki,hogy járunk,mert olyan természetes volt,h együtt vagyunk. Minden szép és jó volt,és most is az lenne,ha nem lenne gyerekes,ha más lány nem lenne a képben és felvállalna. Azóta vannak problémáink miután tudomást szereztem egy lányról ,akivel anno kavart vagy nem is tudom mi volt köztük. Azzal nem is lett volna baj ,h előttem volt vkije ,de titkolta,és a telefonjába találtam egy beszélgetést amit a mi első randink után pár nappal írt a csajnak,miszerint sokat gondol rá,hiányzik neki és találkozni akar vele. Sőt aludt már nála is de azt állítja szex sose történt...ja persze. Megtudtam,hogy amikor mi már együtt voltunk bizony találkozott vele,(mindig a barátom kérte a csajt hogy talizzanak )de állítás szerint akkor nem történt semmit,továbbra is írt neki olyat mennyire aranyos,talizzanak, hiányzik neki. Megbeszéltük,hogy ha velem akar lenni, akkor szakítson meg ezzel a lánnyal minden kapcsolatot,se telefon,se beszélgetés,talik,és törölje facebookról,mert én sem tartom az exemmel a kapcsolatot sehogy. Azt mondta jó,de az ígéretét nem tartotta be,mert pár napja láttam,h belájkolta a csaj profilképét ,és azért mert tetszett neki (egyéb az összes képét lájkolta). Mondtam ,hogy akkor csak a lány tetszik neki mire ő azt felelte kombináljak amit akarok. Nem a lány tetszik neki,hanem a témája (ami az,hogy kezében egy ital és iszik),mikor nekem azt mondta ő is szánalmasnak érzi ha egy nő iszik.

Mióta tudok a csajról nem bízok benne. Mikor talizunk folyamatosan ölel,csókol,puszilgat,babusgat , a szexszel sincs baj,sírt is már,mikor arról beszéltünk miért akarta őt ennyire,és egyszer térden állva könyörgött szintén sírva,mondjam el mi a baj,mi bánt mikor megint a csaj miatt voltam kibukva. Azt állítja engem szeret,velem akar lenni,más nő nincs az életében,én vagyok a lelki társa,össze akarunk költözni de akkor miért teszi ezt? Miért foglalkozik mégis a csajjal ? Mondtam neki 1000szer ha menni akar menjen de azt mondja nem megy. Mikor összeveszünk és azt mondom hagyjon és itt van vége mégis ő kedveskedni és jön vissza. Ja és otthon még mindig nem mondta el,hogy van barátnője. Nem tud rólam a családja. Én itthon elmondtam,h van barátom. Azzal jött,hogy elfogja mondani,de náluk sosem volt ez téma,nem beszél otthon a magánéletéről és nem ezzel bizonyítja be,h szeret és komolyan gondolja.

Szerda este óta nem beszélek vele. Akkor abbamaradtunk,szombaton talizunk. Ő ír,h akkor melyik busszal menjünk mit gondolok,és hogy megkapom az üzeneteket ?mert ugye nem válaszolok neki. Úgy gondoltam ha holnap ott és akkor nem tudom vele ezt komolyan megbeszélni tényleg szakítok vele,de már az is megfordult a fejembe el sem megyek és szépen csendben lelépek...



2014. szept. 26. 10:06
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

jujjujj de nehéz helyzet :(

barátok? Ha igen, valahol érthető a ragaszkodása.... Ha nem, akkor viszont lehet, h a lelke mélyén őrá vágyik sajnos. Lehet, h szeret, de tudod akkor vállalnia kellene, mert az összeköltözés már tényleg azzal jár, h ismeritek egymás családját, az már nem egy lakótársi viszony, az már egy szinttel komolyabb elköteleződés.

Én megértem a félelmeid és nem is tudok igazán jó tanácsot adni sem.

Egyrészről mondanám, h nyugi, nem lesz semmi baj, de azt is megtanultam már, h sem hülyének, sem naivnak nem szabad lenni, mert az ördög sosem alszik... :(

Viszont a bizalmatlanság sem jó.

2014. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben...A tanácsom annyi,hogy ne menj el a randira,legyél elérhetetlen(továbbra se reagálj az sms-ekre,telefonhívásra)Egy hét múlva rájön mit veszithet és ki neki a fontosabb.
2014. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben sajnos. Nála is ment,hogy a másik csaj minden új képét belájkolta, találkozgattak is de persze nekem azt mondta hogy csak barátok,nem akar a csajtól semmit sem, csak hülyéskednek. Felajánlottam neki, hogyha neki könnyebb lenne a másik lánnyal akkor válassza őt. Mindig azt mondta,hogy csak én kellek neki.Megszakítani nem akarta a másikkal a kapcsolatot sehogy sem. Engem zavart az egész dolog. Majd kiderült, hogy együtt vannak...

Szerintem mindenképpen próbáld megbeszélni vele holnap,és azután dönts.

2014. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát az ital és az, hogy iszik a lány a képen,az tetszik neki, de közben meg szánalmas, ha egy nő iszik?


Hú ez akkora kamu, tipikus ilyen magyarázkodás. Szerintem az egész srác egy nagy kamu ...


Kedves kérdező, te is tudod, hogy találnál nála jobbat is! Az ilyen bonyolult dolgokat hagyni kell. Hidd el, ami igazi, az mindig egyszerű!

2014. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!