Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
18éves vagyok. 2éve ismerem a fiút. Együtt voltunk 1évig... aztán karácsony környékén vége lett, de én még mindig szeretem... Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből akármit csinálok. Ismerkedtem, randiztam fiúkkal, de egyre sem tudtam úgy rá nézni, hogy "na ezt meg akarom kapni, mert tetszik" stb.. csak barátként. Mit tegyek, hogy kiszeressek belőle?
2014. szept. 12. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
feküdj le gyorsan mással
2014. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem még le senkivel.
2014. szept. 12. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs remény, hogy újra együttlegyetek, akkor el kell felejtened. Az viszont csak úgy megy, ha te magad is el akarod felejteni.

"Az idő minden sebet begyógyít" sokat hallatott mondás...igazából nem az idő, hanem a dolgok amik érnek, sok sok minden ahogy pakolódnak egymásra...a múltadra. Az fogja feledtetni...talán. De a mókuskerék az egészben, hogy minnél jobban felejteni akarod, annál többet gondolsz rá. :/ nehéz.

2014. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!