Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MinaM kérdése:

Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én már nem is tudom mit érzek iránta egyszerűen nem érzek már semmit, nem érzem hogy velem akar beszélni, nem érzem azt se, hogy nevet a poénjaimon és azt se, hogy szeret. Bennem már minden kavarog mióta elkezdett járni egy lánnyal. Ugye, mi csak barátok voltunk aztán már jó barátok, végül már teljesen közel kerültünk egymáshoz, néhány flört, esetleg bók erősítette meg ezt a kapcsolatot. Azt gondoltam, ugyanazt érezheti irántam, amit én érzek iránta. De ez nem úgy sült el ahogy elképzeltem. Mert lett egy barátnője, akit azon nyomban megkerestem a facebookon. Féltékeny lettem, azt hiszem. A barátnőjét lelibáztam amiért cseppet megharagudott. Azóta megbocsájtott a temérdek Bocsánatot kérő üzeneteim miatt. Viszont a viselkedése teljesen más lett, nem az a srác volt akibe én beleszerettem. Gondoltam bejelölöm a lányt és beszélgetek vele. Átnéztem a képeit, persze egy kékszemű szőke lány akit Bettinának hívnak. Szebb volt, jobb volt, kedvesebb volt mint én. Nem csoda, hogy nem engem választott. Mostanáig a szenvedésem egyre erősebb lett, összevesztem a legjobb barátnőmmel, stresszes vagyok, rágom a körmöm és folyton, egyedül szeretnék lenni. Róla álmodok, mióta megismertem. 1 éve.. Van egy bökkenőnk, ami az, hogy ő Ukrajnában lakik én pedig Magyarországon. De nekem ez nem számít. Én szeretem. Sosem éreztem ilyen erős szerelmet valaki iránt. Kevesebbet ír. Kevesebbet gondol rám.. Nem tudom, hogy mi legyen. Segítségeteket kérném.
2014. szept. 22. 22:05
 1/1 Orsy070 ***** válasza:
ne faraszd magad a tavkacsolatok amugy sem mukodnek nez mas pasit koruloted meg ha nehez is .
2014. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!