Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy belém szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen egy fiú?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már elég rég óta bejön nekem... Életemben egy büdös szót sem váltottunk, de viszont a szüleimmel már beszélgetett.(Utoljára azt hiszem azt kérdezte meg anyukámtól hogy hányadik osztályba járok).. Van köztünk 3-4 év korkülönbség(bocsi, azt nem szeretném elárulni hogy hány évesek vagyunk:))... Ő is sokszor néz engem, de amikor oda nézek elkapja a fejét, és elkezd beszélgetni a haverjaival, vagy csak elfordul.Kb.novemberbe lesz éve hogy az egyik haverja csak úgy oda szólt nekem, hogy "Hé, bejössz annak a gyereknek". Persze ezt ő is hallotta és csak hátra fordult meg mosolygott egyet, és ennyi volt. Azóta csak az a tipikus "nézzük egymást, és amikor a másik ránk néz elkapjuk a fejünket" játékot játsszuk. Ahogy elszoktam nézni elég magabiztos konkrétan mindenben..Én meg egy félénk izé vagyok... Attól félek hogy az az érzés, amit a haverja közölt velem(bejövök neki) mostanra már elmúlt...Lehet még ebből valami? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

L



2014. szept. 27. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz dolgot kéne tenned: odamenni hozzá és elkezdenibeszélgetni vele. valakit magadba habarítani nem két perc, ha pedig nem jössz be neki nem sok esély van rá, hogy akármennyire erőlködsz menni fog. ha meg nem mersz odamenni írj rá facebookon, gondolom ismerősök vagytok, manapság meg sokmindent el lehet így intézni, egy beszélgetést kezdeni meg főleg :)
2014. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
öhmm,hát a beszélgetést szerintem ki lehetne zárni...:D amúgy nem ismerősöm fb-n, mert letiltott azért mert annyit írtam neki szülinapjára hogy "boldog szülinapot!"... utána amikor ezt elmeséltem anyának, és találkozott VELE akkor ő(srác<3) csak annyit kérdezett "Jaaa az xy a maga lánya? Nem tudtam... De bejelöljem fb-n?" Kedves drága anyám annyit mondott hogy "nem kell"...Szóval azóta is levagyok tiltva, és nem hinném hogy ezen a világon le fog venni a tiltólistáról...
2014. szept. 27. 17:05
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, és azt nem is meséltem, hogy "haverságban" áll a szüleimmel..
2014. szept. 27. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
kerdezd meg az egyik haverjat hogy mi van:D
2014. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jesus christ :D haverjaitól kérdezgess, vagy régebben nálunk ment az is h legjobb barátnő kérdezett rá..
2014. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jók,jók lennének ezek, csak konkrétan senki nem beszél senkivel... se a haver a barátnővel, én sem senkivel..sőt, senki nem köszön senkinek:DDD sztm hülyeség lenne csak úgy oda menni az egyik haverjához, hogy " szia. bejövök az xy-nak ? " szegény nézne egy nagyot.. ja és másnap össze-vissza röhögnének...
2014. szept. 27. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ha egyik lépés sem jó akkor ne rinyálj, hagyd ott és keress mást. vagy legyen ő is egy olyan hogy 'hátrohadt sokáig tetszett de kb nem is beszéltünk', amolyan tini plátói szerelem. úgyis mindenkinek van/volt ilyen...
2014. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
FEKETE MÁGIA! ebben én profi vagyok . írj, és segítek !
2014. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7: hát ha nem alakulnak a dolgok, akkor neked lesz igazad..:( köszönöm a válaszod.

8: inkább hanyagoljuk..:DDD

2014. szept. 28. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!