Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy mégjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy mégjobban belém szeressen a barátom?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt, sok időt töltünk együtt de úgy érzem nemjól használjuk ki az együtt töltött időt, többnyire ugyyanazt csináljuk mindig és ezért nemakarom hogy kiszeressen belőlem. Mivel tudnám magamhoz kötni teljesen? Esetleg milyen közös programot javasoltok? vagy valami praktika?
2014. aug. 3. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
agypótlás (neked)
2014. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Anál
2014. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Éjjel-nappal szex , szeretkezés néha pedig beszálgetsz vele a footballról ezek után úgy beléd szeret, hogy nem tudod majd lerázni. :D
2014. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a fociról csak nyomorékokkal tudsz dumálni, szóval azt ne fogadd meg xD
2014. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem szereti a focit :D és egyszersem mondtam nemet a szexre szóval azzal nincs gond :)
2014. aug. 3. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint valamivel mégis
2014. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azzal hogy rengeteget játszik a gépen, ezt már sokan szóvá tették
2014. aug. 3. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:
XDDD
2014. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megértem én sem szeretem a focit, csak a tippmix miatt nézem fogadok, hogy a wow-n szokott játszani? Amúgy szerintem, ha mindenben benne vagy, akkor nincs probléma pláne, ha csinálsz magadnak egy felhasználót és együtt játszotok a gépen ez is egyfajta közös program. :D
2014. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
egész eddig az volt hogy vele játszottam, csak ez már függőség meg másról is kéne szólnia szerintem
2014. aug. 3. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!