Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi volt eddig a legnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt eddig a legnagyobb szerelmi csalódás az életetekben?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen csalódás, beteljesülhetetlen szerelem is lehet, vagy egy kapcsolat, amit a távolság tett tönkre...A kérdés, hogy a szerelmi életetekben mi (volt) a legfájdalmasabb dolog, törés.

2014. szept. 28. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amikor az első szerelmem lefeküdt egy másik lánnyal.
2014. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6 év után elhagyott és megtudtam,hogy nem is szeretett, csak úgy voltam neki és kb egy idegen vagyok számára.
2014. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ott hagyott azzal az indokkal hogy neki még korai...
2014. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Megcsalt, aztán csak játszott velem, kihasználta, hogy szerelmes voltam és, hogy tönkre tettem miatta az életemet és megalázott
2014. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem már 7 csajt szeretett el "barát", ebből 6 házassággal végződött, 1 pedig még kiforróban, bármi lehet belőle.


Nem a ribizlik miatt vagyok csalódott, de a barátaim miatt igen. Egy nő sem ér annyit, hogy elveszíts érte egy barátot. Hiába vagyok megbocsájtó, szó szerint teszek rá:)

Viszont nem viseli mindenki el egy társaságban, ha van valaki aki mindenki nejét döngette már. Szépen kikoptak egyesével, majd mikor már csak hárman voltunk a bandából, ők is eltűntek. Ennek már kb. másfél éve, mit ad Isten hétfőn láttam a társaságot 1-üt partizni, hát meg sem akartak ismerni.


A vicc kedvéért belöktem nekik egy poént: A kislány a hasadban remélem nem az enyém!


Nem vették viccesre :)

2014. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Az exem a halálom kívánta, játszott velem, kihasznált, elmondott mindennek, megalázott, agyon akart verni..
2014. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Amikor az ex ferjemet nem hagytam el azert a pasiert akit szerettem,amikor pedig elhagytam,utana mar kiszerettem a pasibol:-))))))
2014. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Tudta, hogy tetszik nekem, ennek ellenére lelkileg kihasznált...
2014. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Amikor elhagytam az első szerelmemet,mert tapasztalatot akartam szerezni és ahelyett,hogy visszacsináltam volna mindent,gyermek fejjel belekeveredtem egy másik kapcsolatba,ami végüis működőképes,de az exem minen nap a fejemben jár és tudom,hogy ő volt az igazi,de végleg elrontottam..
2014. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Minden kapcsolat emberfüggő és két egyforma eset nincs. Mondják az okosok. Nekem 4 éves kapcsolatom volt, több mint 2 éve lett vége, de hiszem hogy senkivel nem lesz már olyan. Nem is tolonganak az alanyok, de annyira nem érzem azt mással, ha van is... Szerintem van olyan embertípus vagy szerelem, amit nem lehet elfelejteni. Már a 2 év alatt hittem azt, hogy minden oké, de nem. Megjegyzem, lezáratlan, hirtelen szakítás volt a részéről. Ma írtam smst hogy olyan, mintha tegnap történt volna...30/F
2014. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!