Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik srácot válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval van két fiú..

Az egyiket elég régóta ismerem nagyon fontos nnekem és eléggé megszerettem viszont már elég rágóta húzzuk azt hogy összejöjjünk ő nagyon szeret és mindent megtesz értem én valahogy mégse tudtam eddig értékelni ezt..

Van egy másik idősebb srác őt jóval rövidebb ideje ismerem és hát vele is boldog vagyok de mégse annyira mint az elsővel

Most mégis vele jöttem össze és nemtudom hogy mit tegyek a másik srác teljesen kikészült és annyira sajnálom..

Ti mit tennétek a helyemben?

17/L



2014. szept. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Másik srácot sajnálod?

Sajnálatra nem lehet kapcsolatot alapozni...

2014. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

...amelyiket 'sajnálod', engedd el, hogy legyen lehetösége továbblépni és megtalálnia azt, aki viszont öt keresi.

Ne vedd el töle ezt se sajnálattal, se egy esetleges hitegetéssel.

Ha valami nem müködik, az nem baj. Nagyobb gond az, ha eröltetik.

2014. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És én mivel tudok még segíteni neki hogy továbblépjen?

Nagyon szerelmes belém és tenyleg mindent megtesz értem ellentétben a másik sráccal de valahogy érzem hogy nemmenne ez a kapcsolat vele és szeretnék segiteni neki hogy visszaálljon a rég kerékvágásba az életem ert szegénynek most romokban van minden család velem is és nemtudok rajta segíteni..

2014. szept. 28. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Segiteni? Nem kell neki segiteni, el kell engedni.

Igy a tisztességes, nem kell és nem volna szabad érzelmi játékokba bocsátkozni, szerintem.

2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De attól a kapcsolatot tartsuk mert nekem fontos talán ő az aki a legjobban ismer és vele bármit megtudok beszélni és ezt a barátságot se szeretném elrontani
2014. szept. 28. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy hogy nem a másikat választottad :O de hát te is csak egy nő vagy :D
2014. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom és azt is hogy később még megbánom hogy most elszalasztottam mert nem jon szembe minden nap egyilyen fiu de most ez tunt a legegyszerübb döntésnek...
2014. szept. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!