Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedés: ha nem akar...

Netes ismerkedés: ha nem akar találkozni a lány, akkor halott az ügy?

Figyelt kérdés

Sokadjára botlom abba, hogy beszélek 2-3 hete a lánnyal, feldobom a tali témát, nem viszakoznak, de nem is mondanak igent. Majd, meg uh msot nemjó, később. Ezek után mennek tovább a témák, nincsgáz. Majd picit eltűnök, nem írok napokig..jön, és keres, hogy na mivna miért nem írok, hol vagyok stb...akkor megint beszélgetünk, megint feldobom a talit, és megint csak "majd" okat kapok...ha rákérdek miért nem...nemigazán mondanak kifogást, inkább témaváltás megint...

Mit csinálhatok rosszul?

Élőben nemigen ismerkedem, csak a net marad, de ugyérzem kezdem feladni, hizs bárkit ismerek meg, a forgatókönyv mindig ugyanez...:/

23/F



2014. márc. 23. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért akarsz neten ismerkedni? Élőben az igazi.
2014. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokak nem oldódnak fel olyan könnyen élőben, mint online beszélgetéseknél. Ehhez azért bátorság is kell, mert mi van, ha élőben teljesen más a személy, mert ugye ez is benne van a pakliban.

Ha azt mondja majd, akkor fogtok találkozni, de neki még több kell ehhez, azaz jobban ki kell ismernie, érdemes vagy-e a találkozásra. Főleg ha ugyanúgy beszélget a kérdésed után is veled.

2014. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Komolyan, még a korom is ennyi. Ezek miatt most már bele sem kezdek hosszabb beszélgetésekbe, rögtön a találkozás. Nagy ritkán lehet találni olyan lányt aki pár mondat után kész találkozni, a többiek meg nem érdekelnek. Nem fogok újabb és újabb unalmas beszélgetésekbe belemenni, rendszerint egyikből sem lesz találkozás, csak hónapokig tartó ígérgetés.
2014. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Szerintem sem jó sokáig húzni.

A hosszas levelezésekből sok minden olyan dolog is kiderülhet, ami jobb lenne, ha nem, vagy egy elejtett félmondatból adódó félreértés stb.

Csak egy példa:

Mondjuk te megírod, hogy "fúú, nem szeretem a kövér csajokat". A csaj meg mondjuk nem is kövér, csak picit husi, vagy még az se, ráadásul önértékelési zavarai is vannak, akkor nem fog merni talizni, mert azt hiszi, kövérnek fogod gondolni. Vagy megírod, hogy a szőkéket jobban szereted, de nem számít a hajszín, erre a barna hajú kiscsaj egyből azt gondolja, hogy akkor biztos nem fog neked tetszeni. A nők így gondolkodnak.

De ez csak egy példa. Minél jobban megismeritek egymást, annál nehezebb utána találkozni.

2014. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 piriiiiii ***** válasza:

Magamból kiindulva (17/L) félnek. Attól például, hogy nem fognak tetszeni a másiknak.

Vagy a távolság miatt.

Nekem eleinte ebből hatalmas balhéim voltak, nem akartam találkozni senkivel, mert rettegtem, nem akartam megmutatni magamat, most már annyira nem izgat.

El ne felejtsem megjegyezni, a netnek sok az előnye, de sok a hátránya is, például nagyon könnyű félreérteni a másikat, leginkább azért, mert csak írásban lehet kommunikálni, és hangsúly nuku.

2014. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piriiiiii ***** válasza:
Ui.: valóban élőben az igazi, az internet, a telefon csak egy mellékes, hanyagolható eszköz.
2014. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nyilván élőben az igazi. persze ezt nem si vitatom.

de 7 köznaponként este, jo írni valkinek, valakiknek...ismerkedni, stb...iylenkor hova menjen az ember?! mindenki otthon ul...lassan 7 végén is alig alig mozdulnak ki..:/

gondolok itt persze a lányokra, mert pasiból annyi van mint égen a csillag...borzasztóan nagy a férfitöbblet a bulikban.

2014. márc. 24. 19:48
 8/18 piriiiiii ***** válasza:
Pedig nőkből van több a Földön. :D
2014. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

igen de csak a magasabb korosztályokban.

a 40 es korosztályban van először nőtöbblet.

születéskor 100 nőre 115 férfi jut.

ez az arány, érdekes modon pont a 20-25 közötti részben a legnagyobb az eltolodás. itt 130 férfira jut 100 nő!...:(

2014. márc. 24. 20:28
 10/18 piriiiiii ***** válasza:

Tyűh, Te nagyon jó vagy a nők-férfiak arányának statisztikájában. :D

Hát ez van... akkor várnod kell egy értelmes nőstényre 30on felül. :D

De ne, feladni nem szabad! Csak élj, ahogy eddig. Ne a párkeresés legyen a legfontosabb, hanem mondjuk a tanulmányok (mindegy, hogy jársz e felsőoktatásra, vagy befejezted-e már, az ember holtig tanul), a munka, vagy bármilyen tulajdonságod, képességed fejlesztése. Ha összetalálkozol mégis egy ritka szép, ritka kedves, ritka okos lánnyal, az a ráadás. :)

2014. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!