Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mennyire fontos a szex? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 2 éve hogy együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, úgy érzem hogy ő a lelkitársam. (kölcsönösen) Az egyetlen probléma , hogy alakilag nem az ideálom, a belső tulajdonságai miatt szerettem bele és ez mostanaban picit zavar, elgondolkozok néha milyen lenne más lánnyal. Szakítani nem akarok vele mert úgy érzem szeretem. Mit kéne szerintetek csinálnom?

2014. szept. 29. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:

vegig kene gondolnod hogy mit is akarsz.


szerintem fontos az hogy a partneredet vonzonak talald. Ha nem talalod annak akkor az hosszu tavon nem fog mukodni.

2014. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele is, hogy mi zavar téged benne és próbáljatok meg együtt tenni annak érdekében, hogy ez esetleg megváltozzon pl. konditerem, kocogás, biciklizés, stb... Persze csak, ha ő is hajlik rá, tehát elsősorban kommunikálj vele, mert az fontosabb, mint a szex egy kapcsolatban, de az is fontos, hogy működjön, mert az különbözeti meg a barátságtól és haverságtól. 32N
2014. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérdés milyen testi adottsága zavar ...

mert van olyan amit nem érdemes változtatni

van olyan amit simán lehet sporttal diétával

és van olyan amit csak műtéttel lehetne

2014. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oltoztesd be jelmezekbe. Mondjo vmi latexruha. Amugy meg sportoljatok egyutt. Attol le fog fogyni elobb utobb. N
2014. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy kövér, csak nem az "idealom".
2014. szept. 29. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyan annyira mint bármi más.
2014. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Marha őszinte lehet a kapcsolatotok....kb átvágod ezt a lányt 2 éve azzal hogy vele vagy, pedig nem is tetszik neked.


Mert a "nem az ideálom" szöveg ennyit jelent. Nem tetszik neked. Tanácsom: mond meg neki, hogy kereshessen olyan férfit aki valóban szereti külsőleg belsőleg.

2014. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatnak az alfája és ómegája a szex. Ha az nem működik, megette a fene az egészet. Ideig-óráig elvegetálhatsz így, de előbb-utóbb kevés lesz, meglátod.
2014. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos kegyetlen dolog,de igaza van az előttem szólónak :(

A szexuális vonzódás nem jár együtt feltétlenül a pozitív belső tulajdonságokkal.Ha pl.valakinek a telt mellű Nők az esetei,akkor arra is fog vágyni.

2014. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm, értem.. Hát még azért gondolkozok a dolgon. Egyebkent arcra tetszik úgyhogy az azért túlzás, hogy 2 éve átvágom, stb. De köszönöm mindenkinek a válaszát! :) (Ment a zöld)
2014. szept. 29. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!