Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak olyan tini lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan tini lányok akarnak velem járni folyton, akik nem vágynak a szexre még? Ha egyszer nekem fontos a szex miért nem értik ezt meg?

Figyelt kérdés
A csajom is ezért hagytam el többek között, mert nem akart szexelni egyáltalán egyszer sem. Nem érti, hogy miért jó dolog meg miért fontos a szex, hihetetlen, hogy ilyen unalmas, prűd csajjal jártam egyáltalán.
2014. szept. 28. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vonzòdott hozzàd a csaj. Bàr csòkolòztatok,tapiztatok? Làtott meztelenül?
2014. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

És te miért nem érted meg, hogy ők még nem akarnak egy farkat a vaginájukba?

Miért csak ők értsenek meg téged, és te őket miért nem?

2014. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mik az igényeid, de a barátom kibíná mellettem 2 hétig is nélküle. Persze könnyen rá lehet venni és szereti is, de nem igényli igazán. Mindenki más.
2014. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És te miért nem érted meg hogy ők (még) nem akarnak szexelni?
2014. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
hány éves vagy?
2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy elkapkodod egy kicsit? A férfiaknak a kapcsolata alapja a testi viszony, a nőknek viszont a lelki. Egyensúlyt kell teremtenetek.

Mennyi idős vagy?

2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azokban ez benne, akik nem vonzódnak hozzád! Illetve,akik teljesen aszexuálisak.
2014. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Froncsi ***** válasza:

Mindenki más.

A szűz lányokat egyébként a kíváncsiság hajtja, utána viszont az élvezet. Ha szűz barátnőd volt, ez lehet az egyik oka, hogy nem volt felkészülve még rá.

Ha meg már nem votl szűz, akkor tuti nem vonzódott hozzád.

2014. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért, hány évesek vagytok?Mert például ha te 19 ő pedig 14, akkor ne nagyon csodálkozz.

Egyébként az eltérő igényeket kompromisszumokkal lehet(ett volna) megoldani.Ilyenkor a legegyszerűbb megérteni, hogy a másik fél még inkább várna és később újra felhozni a témát, ő pedig ugyanúgy tudomásul veszi, hogy te mit szeretnél.Ez egy lehetséges megoldás.A sürgetés pedig nyilvánvalóan ellenállást szül, szóval azzal kár volt próbálkozni.

Az pedig, hogy emiatt unalmasnak és prűdnek nevezel valakit és otthagyod, mert még nem akart veled lefeküdni, elég sokat elárul rólad.

2014. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Kommentàlòk ne legyetek màr ilyen undokok! Egy pàrkapcsolatban a szex fontos!
2014. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!