Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni segítségeteket hogy hogyan tudom visszaszerzni a volt barátnőmet. 11 hónapig voltunk együtt nagyon boldogok voltunk és nagyon szerelmesek voltunk de viszont én elkövettem egy nagy hibát. Kavartam egy másik lánnyal a barátnőm mellett meg kikezdtem a barátnőjével bosszúból (tudom gyerekes megoldás volt). Fél éve szakított velem a lány azután 1 teljes hónapig próbáltam magam visszakönyörögni de a lány csak eltaposott lelkileg. Ezt megúntam, jött a nyári szünet elmentem nyaralni az unokatestvéremhez és összejöttem egy másik lánnyal és az exemmel már nem tartottuk tovább a kapcsolatot. Ezzel a másik lánnyal 1 hónapot voltam, aztán amikor szétmentünk akkor az exem megkeresett elkezdtunk újra beszélgetni de pár nap múlva sok veszekedés volt. Napokig vitáztunk, de aztán ez enyhült. Megpróbáltam helyre hozni, udvaroltam, bókoltam rengeteget elmondtam neki hogy mit érzek, próbáltam neki felidézni a múltat hogy milyen szép volt de nem jártam sok sikerrel. Most nem rég kb 1-2 hete képbe jött egy másik srác aki az exem osztálytársa. Ez a srác megtetszett az exemnek aztán 2 napja össze is jöttek. Azt mondja hogy szereti de viszont én is hiányzok neki meg gondol rám és valamennyire szeret még. Suliban vannak csak együtt 2 hétből 4 napot. Amíg friss kapcsolatuk van addig kell cselekednem hogy visszaszerezzem az exemet amíg nem komolyodik köztük a helyzet. Hogyan tudnám visszahódítani magamhoz? Hogyan tudnám újra elnyerni a szívét? Hogyan gyújtsam benne lángra a szerelmet? Mit tegyek hogy visszakapjam? Tudnátok segíteni? Tudtok adni jó tanácsokat? Nagyon fontos lenne. De ne gyertek azzal hogy keressek mást meg hagyjam mert talákok jobbat és a többi zagyvasággal. Egyébként van annyi hátrány hogy 60km-re lakunk egymástól. Szóval valaki tudna segíteni valami ötlettel ami biztosan beválna? Előre is köszönöm!

2014. szept. 30. 01:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem hogy 17 vagyok a lány pedig februárban lesz 17.
2014. szept. 30. 01:44
 2/15 anonim ***** válasza:

"ne gyertek azzal hogy keressek mást meg hagyjam mert talákok jobbat és a többi zagyvasággal"


Hát én nem is jövök ezzel, mert én azt mondom: megérdemelted, minek kavartál mással mikor vele voltál? Akkor kellett volna gondolkoznod, most már késő bánat. És inkább Ő érdemel jobbat nálad.

2014. szept. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nem tetszik, ezt nagyon elszúrtad, a bizalmat simán el lehet játszani, de újraépíteni nem lehet. Az exed újra szerelmes, hozzád még húzza a megszokás, de pár nap alatt rájön, hogy mennyire más is egy normális kapcsolat, ahol megbízhat a másik félben, és eszébe sem fogsz jutni többé. Magadnak teszel szívességet, ha kivered a fejedből, és tanulsz belőle annyit, ahogy a következő nem vered át. Nem fogsz használható tanácsot adni, mert miután valakit többszörösen megaláztál, nincs olyan gyengeelméjű, aki még egyszer újrakezdené. Veszett ügy, és ez a leírásod alapján csak rajtad múlt.
2014. szept. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azért nagy bűntudatot ne okozzunk a kérdezőnek!

Egyszerűen nem voltál elég érett egy komoly kapcsolatra.

Én a helyedben azzal mennék vissza, h gyerekesen gondolkodtam, de rövid idő alatt rájöttem, h mihez is akarok kezdeni az életemmel, s szeretnék újra kezdeni

mindent, veled!

Persze ha nem kíván többet belőled, akkor büszkén

hagyd ott s enged, h boldog legyen!

Ezzel a kis megnyilvánulással vissza adhatod neki

a méltóságának egy részét amit elvettél!

2014. szept. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Valójában miért ne okozzunk? 3 lánnyal kavart a kapcsolat alatt/szünetekben, szóval nem mondhatni, hogy annyira hőszerelmes. Most feltűnt a színen egy másik srác, és feléledt a vetélkedési vágy, mert nehogy már a lánynak is legyen valaki. Valóban éretlen a kapcsolathoz, de pont ebből fog tanulni. Azt a lányt már nem adja vissza semmi..
2014. szept. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is alá írom, h nem volt szép dolog!

Én fiú vagyok, s két húgom van! Én is zokon veszem ha

valaki át gázol a lányokon!

De azért még sem állhatok úgy ismeretlenbe valakihez,

h teljes elítéljem! Mert mindannyiunk követ el hibát, s ha nem bocsájt meg senki, akkor bocsánatért sem fog senki esedezni!

2014. szept. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kérdező csak úgy tanulhat a hibájából, ha a lányt nem kapja vissza. Márpedig a lánynak új barátja van, magyarán nem úgy tűnik, hogy újra össze akarna jönni a kérdezővel. Legközelebb majd 2x is meggondolja, hogy kavarni akar-e a barátnője mellett.
2014. szept. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez az információ már ide is eljutott!

Deeee tulajdonképp nagyon jó, h rá világítasz!

Ügyes vagy!


Igazából másra tért ki a válaszom, amit ki hámoztál belőle, mert szerintem egy hajóban evezünk, csak én

a magam módján próbáltam megértetni a kérdezővel, h ilyenkor mit kellene érezni, s felelni!

Azért örültem volna ha jobban vissza jön neked a szándékom!

Maradok tisztelettel, s puszillak!

Am, hány éves vagy?;)

2014. szept. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem megy vissza hozzád és nagyon boldog lesz az új szerelmével. :-) <3
2014. szept. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem 3 lánnyal kavartam hanem ez úgy volt hogy ő egy sráccal flörtölgetett, volt hogy összebalhéztam valakivel és ő még azok után barátkozott vele nekem meg lehordta mindennek azt a személyt, meg rengetegszer igérgetett hitegetett, sokszor rájött az 5 perc és valami okot kitalált hogy szakítson én meg bosszú állás képpen facebookon udvarolgattam egy másik lánynak, a barátnőjével "felelsz vagy mersz"-eztem és a harmadik lány meg szakítás után volt 1 hónappal tehát akkor már nem voltunk együtt! Nem értem miért van ennyi rossz indulatú ember hibákat mindenki követ el. Ha ti lennétek ilyen helyzetben és ilyen válaszokat kapnátok nem tudom hogy mit szólnátok hozzá. Biztos hogy van még esély hogy helyre hozzam csak meg kell mutatnom neki hogy én akarok őt és komolyan gondolom mert ezt nem igazán hiszi el. Valamivel nagyon megkell puhítanom és ehhez kértem segítséget.
2014. szept. 30. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!