Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor az eszére vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor az eszére vagy a szívére hallgasson az ember?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 éve van élettársam, megesett, hogy beleszerettem az unokahugom férjének a bátyába, nagyon szerelmesek lettünk egymásba. Ő román állampolgár, szóval van 1-2 akadály a kapcsolatunkban. Ő Olaszországban dolgozik, ott is él. Élettársammal vannak problémáink. A fiú azt szeretné, hogy decemberbe kimenjek vele Olaszországba és ott éljek vele. Azt mondta szeretne majd elvenni feleségül idővel és gyerekeket is szeretne. Ez egy elég bizonytalan dolog. Úgy értve kimenni egy vad idegen országba, de a szívem mégis a fiú felé húz inkább. Nagyon össze vagyok zavarodva. Ti melyiket választanátok és miért?

2014. szept. 30. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy gondolkozz el a dologról, mintha a szomszéd városban lakna.
2014. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a román férfihoz.

Ha a távolság nem állt a szerelmetek közé,akkor ezek igazi érzelmek lehetnek. Ne hazudozz tovább a jelenlegi párodnak ...

2014. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!