Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet az érzelmeket valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az érzelmeket valahogy manipulálni? Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Ti hogy tettétek túl magatokat egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy belezúgtam az egyik osztálytársamba. Viszont már több mint két éve barátok vagyunk. Neki nagyon sok lány barátja van, fiú barátai csak nagyon kevesen. És mostanában kezdtem el többet érezni iránta puszta barátságnál.

Emiatt feltűnt az is, hogy amikor beszélgetni akarok vele, gyakorlatilag csak én írok rá, és egy órán egymás mellett ültünk, de az egyik lánynak hiányzott a padtársa, és megkérte a srácot, hogy üljön mellé, és habozás nélkül átült.

Úgy meglepődtem, hogy csak annyit bírtam mondani, hogy Naaaaa... erre megszólalt, hogy akkor boxoljuk le ezt egymás között. Nyilván nem tettem meg, leültem a helyemre. És múltkor hallottam, hogy egy lány tetszik neki, és mondtam neki is, de úgy vigyorogva, mintha poénkodnék. Erre közölte, hogy ő még nem tudja, de két lány van, aki úgy tetszik neki, és az egyikről egy szót nem volt hajlandó szólni.

Azt biztosan nem tudja, hogy tetszik nekem, ezt szerencsére nagyon jól tudom leplezni.

Igazából azt remélem, hogy van nála esélyem, de egyre inkább úgy érzem, hogy kivitelezhetetlen. De néha, egy egy megnyilvánulásában úgy érzem, hogy mégis, de lehet hogy csak bebeszélem.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Jah, és még valami: Biztos hogy nem meleg.



2014. okt. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a titok, hogy nem kell leplezni. Nem azt mondom, hogy udvarolj neki, de legyen fogalma róla, hogy számodra ő opció, különben soha nem fog kezdeményezni akkor se, ha történetesen tetszel neki.
2014. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelezd azért neki, hogy lehetne esélye nálad. Ne leplezd, mert akkor szinte biztos, hogy nem fog lépni. Az meg, hogy két lány van, akire "úgy" tekint, de az egyikről nem volt hajlandó semmit mondani, lehet, hogy azt jelenti, hogy pont Te vagy az a bizonyos egyik leányzó. ;)
2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kezdésnek jó, ha egy beszélgetés kapcsán azt mondtam neki, hogy jól néz ki? :)
2014. okt. 3. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mármint ha nem letámadtad, hogy "Szia! Jól nézel ki.", akkor jó. :D De gondolom akkor azért illett valamennyire a témába beszélgetés közben. Csak így tovább!
2014. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Igen, illett a témához :D
2014. okt. 5. 13:11
 6/6 anonim válasza:
Bocsi, csak most került elém a kérdésed, válaszolni már nincs sok értelme, de nagyon kíváncsi lennék, mi történt köztetek. Remélem végül összejöttetek :) Ha lenne kedved megírni, érdekelne a folytatás. Happy end?
2015. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!