Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja hogy imádlak de ne mondja hogy szeretlek az mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy imád, de nem biztos, hogy szeret is
2014. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azt hogy ha belemész a "játékába" akkor előbb-utóbb imádkozni fogtok, sajnállak mert ha azt mondja hogy szeret akkor szeretkezne veled! :S
2014. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "imádlak" egy könnyű szó. Viszont azt, hogy "szeretlek" nagyon nehéz kimondani. Legalábbis én így vagyok vele. Csak akkor mondom, ha már tényleg azt érzem. Te mikor mondtad neki először?
2014. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat 1 honap után mondtam neki
2014. okt. 2. 12:40
 5/8 A kérdező kommentje:
ö a kapcsolatunk elejefele mondta sokszor mostanában nem mondja
2014. okt. 2. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
na ilyen nekem is volt, az elején nagy imádlakozás, aztán semmi, aztán megcsalt fűvel-fával... nekem ez a szó pasitól azt jelenti, h nagyon szeret veled lenni, nagyon bejössz neki, de ez még neeeem a szeretlek!!!! ebből az imádlakból még bármi lehet!!! szeretlek is és más is... de nekem az imádlakozós pasikkal rossz a tapasztalatom, ettől függetlenül neked remélem nem lesz. Ne mond neki, hszeretlek, amíg ő nem mondja... sztem. (öreg róka)
2014. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az imádlak tényleg könnyű szó. az exem egy nap sorra vette hogy miket "imád" rajtam, másnap randira ment egy másik lánnyal, de hallottam én ezt szex közben részeg alkalmitól is, ne vedd komolyan. bár sajnos ma már van olyan srác aki a szeretlekkel is úgy dobálózik mint más a sziával, azt talán komolyabban lehet venni. az imádlakot nem.
2014. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az imádlak inkább ilyen baráti legalábbis én azt hogy imádlak azt a barátaimnak szoktam mondani, a szeretleket azt annak akibe szerelmes vagyok. Ezen kívül lehet szeret csak ez tényleg nagy szó és hogy mondjon valamit de a szeretleket nem "meri" inkább mondja hogy imád.
2014. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!