Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokat mondja, hogy "szeretlek" "imádlak" "hiányzol" (napi többször is) tényleg nem lehet neki hinni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem lehet.
2013. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dehogynem lehet.
2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem az a baj hogy lehet e neki hinni vagy sem,hanem az hogy egy ilyen pasi lúzernek számít a nők szemében
2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egy mélyérzésű ember teljesen másképp akciózik. No meg aki egyetlen egyszer is azt mondja, hogy imád-azt ejtsd.
2013. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
nem a hitelével van a gond... exem is rengeteget mondta, és egy idő után már elcsépelté vált a szememben... csak annyit válaszoltam unottan hogy jó én is, vagy örülök neki...
2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a 4-es csak ironizál, nehogy komolyan vedd.
2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nálunk igazából az a furi, hogy már a kapcsolat eleje óta mondja, amióta ismerem és így nem volt meg az a "de várom, hogy kimondja" dolog... nagyon hamar kimondta és még nem is ismerjük teljesen egymást...
2013. máj. 1. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:

7 Két variációd van:

Vagy már ismerkedés előtt le lettél csekkolva, vagy valakin keresztűl rólad információk lettek szerezve. Egy érző embernek elég sok időre van szüksége, hogy kimondja.

2013. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismeros szitu.Ha ram hallgatsz ne dolj be neki egybol,ezek csak szavak.
2013. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátom szokta mondani, többször is. Hiszek neki.


Viszont az exem is sokat mondta napi többször is. Aztán egyszer erről beszélgettünk és beszólta, hogy azért mondja nekem olyan sokszor hogy szeret, mert hogy meg ne sértődjek. Mondtam neki, nem kell kínból mondani, attól én nem leszek boldog és nem is hiszem el jobban hogy úgy van. Nem is volt úgy, talán azért...

2013. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!