Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Már teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre leszögezem, nem kérek a k*rvásból. Köszi.


Van párom 2 éve, de egyre rosszabb lett a kapcsolat és szüneteltünk is, miközben én megismertem valakit, akibe kicsit bele is szerettem. Most végül újra együtt vagyunk párommal, de nem tudom elfelejteni azt, akibe beleszerettem. Párommal a párkapcsolat kezd javulni, de se őt, se a másikat nem tudom elhagyni.. Szóval nem tudom mit tegyek. Igazából párom megbecsül most már, nincs is sok vita. Viszont a másik is megbecsül és szeret. De valamelyiket csak el kellene úgymond hagynom..

Ti mit tennétek?


20/L



2014. okt. 3. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Döntened kell, 2 embert hülyíteni egyszerre nem tisztességes dolog.
2014. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam,mint te.


Kezdetben gyáva módon meg hagytam a régi biztonságos kapcsolatomat. De nem lett változás, kiléptem belőle,pedig tudtam hogy fájdalmas lesz. Akkor kicsit meghaltam.


Neked is azt tanácsolom,válaszd az új férfit!

http://www.youtube.com/watch?v=gKZarSYbkvg

2014. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!