Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha nem tudok elszakadni az exemtől? Folyamatosan felbukkan az életembe, ha találkozunk átölel megpuszil, megcsókol, megfogja a kezem úgy viselkedik mintha még mindig együtt lennénk. Van hogy mondja hogy meg kellene újra próbálnunk csak fél mert elrontottuk már egyszer. Senkivel nem csinálja ezt rajtam kívül a többi exével szinte nem is beszél. Nem is lenne probléma csak neki van jelenleg barátnője akivel együtt is él. Nemrég lebukott hogy ezt csinálja velem. Erre beijedt próbálta megmenteni a kapcsolatát de ugyanakkor amikor mondtam neki hogy jól van akkor ne keressen többet nem egyezett bele. Többször felhívott azóta is. Egyébként kedves és ha kell segít amiben csak tud, szóval bunkó se akarok vele lenni. Anno én szakítottam vele picit már megbántam ezért is hagyom hogy ezt csinálja. De vajon mi lesz ennek a vége? Várjak? Ti mit tennétek?
2014. aug. 26. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki , hogy vége és kész!!

Hagyjon téged békén, persze ezt lehet finomabban megfogalmazni , de az már a te dolgod

2014. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy megbántam hogy anno szakítottam vele. Nagyon sokáig nem beszéltünk hiányzott.
2014. aug. 26. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a biztonság kedvéért lefeküdnék vele.
2014. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a mostani nőjével ezt megteszi, hogy másik lányt csókolgat a háta mögött, akkor ezt veled is meg fogja tenni gondolkozás nélkül, ha netán összejönnétek.
2014. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most te kellesz neki később valaki más és veled is ezt fogja tenni végül, a hátad mögött fog valakinél próbálkozni.
2014. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!