Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy fiút?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit még 13 évesen ismertem meg (most 17 vagyok). Kezdetektől nagyon szimpatikus volt nekem. Jóban is lettünk, nagyon sokat beszélgettünk. Egy idő után elkezdtem többet érezni. Ő is tudta és azt mondta, hogy nem szeretne tőlem semmit. Viszont néha olyan kijelentéseket tett, hogy egyszerűen nem tudtam értelmezni a jeleket. Olyanokat mondott, hogy nagyon gondoskodó vagyok, nálam aranyosabb lánnyal még nem találkozott és jó feleség lennék. Valahogy soha nem tudtam mellette önmagam lenni, mert mindig ezen járt az agyam. Aztán elkerültem kollégiumba, ő pedig egy tőlem kicsit messze lévő városba költözött. Sokszor beszélgettünk az elején, szinte a legjobb barátom volt. Már végül nem is éreztem iránta semmit. De ő továbbra is azt hitte. Később megint elkezdett hiányozni, nem tudom miért. Más fiúkkal is próbáltam ismerkedni, de senki nem volt olyan mint ő. Nem tudom mit tegyek. Segítsetek!

2014. okt. 3. 20:13
 1/1 Krisztán2277 válasza:
Hidd el én is hasonló helyzetben vagyok most és nagyon hiányzik a barátnőm... Nem tudom elfelejteni... Én még mindig szeretem ő nem érez irántam annyit...De én küzdök érte és remélem meg is lesz az eredménye :) Szerintem ha érzel iránta akármit is mond el,hátha érez ő is irántad még valamit és összejöttök. Sok sikert!:)
2014. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!