Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátom másokkal is randizott a kapcsolatunk elején, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve járunk, 25 évesek vagyunk. Kiderült, hogy amikor már gyakran találkozgattunk, sőt már el is csattantak az első csókok, ő más lányokkal is randizott. Sőt eggyel még le is feküdt. Amikor komolyra fordult a kapcsolatunk 2 hét után már tudom, hogy csak én léteztem számára, de elég rossz érzés ez mégis. Volt már veletek ilyen? Mit tanácsoltok, hogyan reagáljam ezt le?

2014. okt. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj egy pofont neki, azt kész.
2014. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en szerintem az nem gond ha a kapcsolat elejen massal is volt a lenyek , hogy most ne legyen massal mikor mar regebtol egyutt vagytok ,de azt a kis kibajat elnezheted
2014. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor még nem volt beléd szerelmes valószínűleg.

De utána Téged választott. Ez a lényeg.

2014. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez simán még belefér.
2014. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként is mindig több vasat tartok egyszerre a tűzben, amíg el nem döntöm, hogy melyik pasi jut tovább. Utána viszont már csak ő van. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Ha az ember szingli, ismerkedik, válogat, majd a legjobbnál köt ki. Örülj neki.
2014. okt. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Simán belefér. Persze ha önként mondta el, akkor azonnal szakits meg vele minden kapcsolatot ! Hisz undoritó, ha egy férfi öszinte egy nővel, és próbálja minden titkát megosztani vele !
2014. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!