Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Mit csináljak, hogy jobb lehessen a kapcsolatunk? Vagy inkább szakítsak és lépjek tovább?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok egy sráccal, eddig minden viszonylag jó volt, szeretjük egymást. Viszont, hiába élünk egy városban, ő annyit dolgozik, hogy gyakorlatilag olyan, mintha kb távkapcsolatban lennénk. Van olyan nap, mikor nem is beszélünk ( mondjuk ez ritka), és csak hétvégén tudunk találkozni, az utóbbi pár hétben kb 3 órára. Úgy voltam vele, hogy elfogadom, hogy ilyen élete van és megpróbálok alkalmazkodni, de nem könnyű. Azt érzem, hogy nekem ez kevés, én nem ilyen kapcsolatra vágytam. Ráadásul ő éjszakás, tehát még annyi sincs, hogy esténként beszéljek vele, hogy jó éjszakát kívánjon, vagy valami. :/ Sokat gondolkozom ezen, megfordult már a fejemben, hogy lehet jobb lenne, ha hagynánk az egészet, én úgy érzem, hogy nem kapok tőle annyit, mint amennyit én adok neki, nincsenek nagy elvárásaim, de nekem ez kevés. Ő azt mondja, megérti, azt is, ha én ezt nem tudom elfogadni, hogy ilyen élete van, de ezen most nem tud változtatni. Viszont ha szakítanánk, tudom, hogy az rossz lenne nekem, mert szeretem őt, és tuti, hogy sokáig rá se bírnék nézni más pasira. :/

Szerintetek mit kéne tennem? 21/L



2014. szept. 22. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerelemből nem lehet megélni
2014. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BulmaSwan ***** válasza:
1 hónapja jársz valakivel, akivel csak hétvégente 3 órára találkozol? Hol tart a kapcsolatotok? (Nem tudom mostanság, hogy az ilyen 1 hónapja járunk dolgok, hogy mennek) A csak hétvégi találkozókkal nincs gond. Szerintem normális, ha az ember dolgozik/tanul. A 3 órát viszont én is keveslem. Nem tudtok együtt tölteni egy napot/délutánt a munkája miatt vagy mi?
2014. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig 3 óra volt. Általában 1 napot együtt töltünk, csak az utóbbi időben ilyen kevés. De dolgozunk rajta, hogy több legyen. Már régebb óta randiztunk, csak "hivatalosan" 1 hónapja vagyunk együtt.
2014. szept. 22. 22:30
 4/5 BulmaSwan ***** válasza:
Szerintem a hétvégét próbáljátok ennek a találkozásnak szentelni, minél több időt akkor egymással tölteni. Nem hinném, hogy mindig csak 3 órát fog rád érni. Nincs okod szakítani vele szerintem.
2014. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vorarlberna ***** válasza:
Gondolj bele, hogy még mindig jobb mint ha 10000 km választana el titeket 7 év után amikor csak 3 havonta 1 hetet lehetnétek együtt. Ha igazán szeretitek egymést, és megértitek kitartotok egymás mellett és hálásak vagytok minden egyes percért...
2014. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!