Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jobb legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Egy internetes tarskereson ismertem meg a parom, akivel 1 hónapja vagyunk együtt. Ő 25 éves, én pedig 20 vagyok. Ő egy kedves, oda adó, figyelmes pasi, régi módi ő még udvarol :) A probléma a következő: az eltelt 1 hónap alatt, egyszer sem mondta ki hogy szeret.. Én mondtam neki nem is egyszer, hogy szeretem. De ő erre nem képes. Igyekszem mindent meg tenni érte, a kedvében járni.

Hozzám bújik az ágyban, setanal fogja a kezem, meg is olel, van csók is, ha ott vagyok nála, szinte csak rám figyel. A "szeretlek" dolgot sosem kovetelem, nem kenyszeritem hogy mondja. Turelmesen várok, de kezdem fel adni. Úgy érzem, nem én kellek neki..


Valaki járt már hasonló cipőben? Várom a hozzaszolasokat! :)

A tanacsokat előre is köszönöm! :)



2014. szept. 28. 14:54
 1/5 RRR ***** válasza:

ő nem szóval,hanem tettekkel mutatja ki a szeretetét

mi a jó Istent akarsz még szegénytől??

2014. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát engen nem érdekelne h kimonja e vagy sem ... Mutatja rámfigyel ennyi elég ... De telhetetlen vagy ! Tuti szeret ! Nem akad h más legyen mint aki !
2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú szerintem nagyon elhamarkodtad. 1 hónap alatt már többször is szerelmet vallottál. Szerintem korai volt.

Várj még türelmesen, hidd el majd mondani fogja ő is. Ne add fel, viszont ne is mondogasd neki, hogy szereted. Tettekkel bizonyítsd, és ő is bizonyítani fog :)


Én még nem jártam hasonló cipőben,eddig a férfiak mondták előbb nekem el az érzéseiket. Bár én kicsit visszahúzódóbb típus vagyok.


Ne aggódj :)

2014. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hónap után nem szokás mondani.
2014. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Lehet, hogy igaza van annakaki azt írja telhetetlen vagyok.. en nagyon szeretem őt, de 0 onbizalmam van, és félek hogy jobbat talál. :(

2014. szept. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!