Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Arról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Arról van szó, hogy megismertem a hétvégén egy nagyon aranyos és vonzó lányt. Összejöttünk, elég komolynak ígérkezett a kapcsolat így hát le feküdtünk.

Figyelt kérdés
A gond csak az, hogy a régi barátnőm, akivel 2 és fél évet együtt voltunk, meglátott kézen fogva, és nagyon sírt. Mielőtt szakítottunk megcsalt, de mióta meglátott a másik csajjal, azóta hívogat, elbizonytalanodtam.2 és fél év azért elég hosszú idő. Viszont úgy érzem kezdek beleszeretni a másik lányba, de még előtörnek a régi emlékek. Szerintetek megpróbáljam újra a régivel, vagy hagyjam és legyek boldog az újjal?
2010. júl. 6. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hat a regivel mar nem voltal boldog ahogy kiderul a szavaidbol,akkor meg ne azt nezd neki mi a jo hanem azt hogy te mit akarsz,marpedig egyertelmu hogy te az uj lannyal szeretnel lenni,akkor tedd azt;)Garancia erre sem lessz hogy mukodik de ha eselyt sem adsz ra akkor nem is fogod megtudni mit hagynal ki:)hajra!!!!!!!!!!
2010. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
legyél boldog az újjal, felejtsd el , adj egy esélyt ennek a lánynak én azt mondom.
2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a régi barátnőd megcsalt, akkor ne kezdj újra vele, mert aki egyszer megtette, az megteheti bármikor máskor is.
2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél boldog az új lánnyal, mert a régit csak megszokásból keresnéd.
2010. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem csak bepánikolt ,hogy temár találtál magadnak mást és ő pedig nem így gondolom ezt nem bírja elviselni:)


Ez valószínüleg csak a hozzád való kötődése nem szerelem és fél ,hogy másé leszel ,mert ugye neki nem kellettél ,de mi az már ,hogy mással vagy és nem utána epekedsz?:D

Szóval sok sikert az új lánnyal;)

18/F

2010. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nehéz helyzet, de talán a mostanival próbálnám meg. hiszen egyrészt megcsalt a régi másrészt meg már szakítottatok. és lehet, hogy azért kapar most annyira, mert a nőkben van egy olyan dolog, hogyha "eldobják" a régi pasit, akkor ennyi és kész, de ha meglátják egy másik nővel, akkor vissza akarják kapni, hogy bebizonyítsák maguknak hogy képesek bármire. ez hülyén hangzik de így van. de azért ha nagyon bizonytalan vagy és lehet hogy még szereted és talán ős is, akkor lehet, hogy pár napig, pár hétig egyikkel sem találkoznék. így kiderülne, hogy melyik hiányzik, ki iránt mit érzel. vagy menj el a haverokkal egy hosszú hétvégére valahova és gondolkodj. ne beszélj a csajokkal addig csak gondolkodj, kapcsolj ki. aztán majd tisztán fogod látni, hogy mit akarsz, melyik csajt.
2010. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket, még jöhet
2010. júl. 6. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
én az újat választottam. 2 hónapig se tartott. azóta is visszasírom a szerelmem.. jól gondold meg. sok szerencsét.
2010. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Velem is történt hasonló eset. Egyszer nyomultam egy lányra, sokáig, és elég kitartó voltam, de nem kellettem neki. Aztán összejöttem a mostani barátnőmmel és csodák csodájára az előző csaj járni akart velem. De mivel egyszer már megkapta az esélyt, ezért elhajtottam :)

Nálad is hasonló a szitu, csakhogy téged meg is csalt a volt barátnőd. A helyedben inkább választanám az új lányt és elhajtanám a régit, mivel ha egyszer megcsalt megteszi másodszor is.

Arra kíváncsi lennék, hogy az előző kapcsolatodban ki mondta ki hogy vége legyen, te vagy ő? Mert ha te szakítottál vele, akkor valószínűleg most azért akar újra összejönni veled, hogy most ő mondhassa ki, hogy vége, magyarul ő szakíthasson veled.

A szavaidból azt érzem, hogy vissza szeretnél menni hozzá. De szerintem ne menj! Gondolkodj józanul: ha megcsalt, akkor az azt jelenti, hogy egyátalán nem tisztelt téged, nem számított neki, hogy te mit érzel, önző volt azzal hogy megcsalt, pedig egy jó kapcsolat lényege az egymás iránti teljes odaadás!

Remélem sikerül jól döntened!

2010. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ő szakított velem...
2010. júl. 8. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!