Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan csajjal aki nem vékony?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan csajokról? Szerintetek csúnya? számít valamit a kisugárzás, és ami a lényeg ti összejönnétek egy duci csajjal?

Ja és csak srácok írjanak, és a korosztályt is légyszives írjátok oda. Köszi a választ előre is

Én 22/L


2011. júl. 15. 02:20
1 2 3 4 5
 1/44 Inkog Nito ***** válasza:

Nem épp egy korosztály de azért írok...(F,17)

A kisugárzás eléggé fontos,ha egy "vékony" lánynak nincs jó kisugárzása akkor el se kezdek beszélgetni vele ez alap dolog :D Attól hogy valaki duci még lehet nem csúnya avagy szép de ez azért sok dologtól függ...Igényes megjelenés stb.Vannak olyan ismerőseim akik pld csak duci sőt esetenként kövér nőkkel jönnek össze vagy vettek el feleségül.Személyszerint 2 kapcsolatomból egyik lányka se volt egy nádszál,ez elsősorban nem rossz dolog,mert az éheztetett vékonytól meg rosszul vagyok...Talán most nem éppen jönnék össze egyel se,mert most személyszerint egy vékonyabb nőcskével akarok összegabalyodni.Persze ez nem zárja ki azt hogy összejönnék egyel ha arra lenne egy kedves aranyos lánnyal (aki duci) alkalmam!


Bár lehet hogy nem sokat segítettem mivel 17 vagyok és azért 5 év van közöttünk,de azért gondoltam leírom a véleményt :)

2011. júl. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
48%
Kérdezd meg Vastag Csabát
2011. júl. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

ma 02:30

Köszi a választ:)


Második: ?

miért?

2011. júl. 15. 02:53
 4/44 anonim ***** válasza:

attól hogy duci még lehet szép, de a duci meg a kövér nem ugyan az azért az nekem már nem férne bele, mondjuk én meg elég vékony vagyok 60kg

25/f

2011. júl. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Köztünk meg baromi nagy a korkülönbség(14f), de azér írok. mi számít nem vékonynak? az áltagos és a duci? ám szeretem, ha van mit fognom egy lányon, nem szeretem azokat a "modell alkat"ú csajokat, kiráz tölük a hideg is.
2011. júl. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

utolsó!

igazad van, mindenkinek mást jelent maga a fogalom, ugyhogy küldok linket.

Az én értelmezésemben


Vékony= [link]


duci= [link]


Kövér = [link]


Hát így értettem, ezeket netről szedtem le.

2011. júl. 15. 03:37
 7/44 A kérdező kommentje:

Én kb ez súlyra:

[link]


Ezt is netről néztem , ez a képet is

2011. júl. 15. 03:41
 8/44 anonim ***** válasza:

Szerintem Kate nem jó hasonlat a vékonyra,mert ő már inkább sportos.

És igen,a képek közül ő legjobb.

Nem jönnék össze duci lánnyal komolyabb kapcsolatra.

Szerintem mellettem rosszul is érezné magát.

Étrendem van,időre eszem,heti 5x edzem stb.Tehát a saját egészségem,külalakom is eléggé foglalkoztat és a barátnőmé is.

30/F

2011. júl. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

ma 04:03

kösz a választ.

Igaz Kate valóban sportos

2011. júl. 15. 04:10
 10/44 anonim ***** válasza:

nekem se jönnek be a duci csajok, bocs de ezzel a férfiak elég nagy része így van.

nem szabad elkeseredni, tudom hogy mindenki ezt mondja, de ha nem érzed magad jól, változtass a te eseteben le kell fogynod

amúgy egy héten át minden nap ittam 4,5 liter vizet és lefogytam 5 kilót insatnt, ezzel csak az a baj, hogy utána már nem müködik a dolog :D

de súlycsökkentés elkezdéséhez böven jó

2011. júl. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!