Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a gyanúm, h a párom megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm, h a párom megcsal. Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérj fel egy magánnyomozót ha olyan sok a pénzed.
2014. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Túl sok az információ,nem gondolod?
2014. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az gáz hogy ha ilyen felmerül tapasztalat :) én a végén annyira befenyítettem a hapsit hogy miután szétmentünk akkor se mert hozzá szólni :) jah igen talán csúnyán be lett fenyítve ;)
2014. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
#3: ilyen cs*cska párod volt? :-) olyat levertem volna neked, hogy a másik adja a falat :)
2014. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez egy érzés.


Konkrétum: Kevesebbet szerelmeskedünk, ha igen az sem olyan mint az előtt, és legtöbbször én kezdeményezek,

nincs annyi közös program.


De semmi kimaradás, vagy gyanús telefonhívás...


Próbáltam nap közben szúrópróbaszerűen felhívni, de semmi


Mégis motoszkál bennem valami.

2014. okt. 9. 23:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre mondom hogy próbálkozni lehet :).
2014. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hány éves,dolgozik?

Mert még a bolhából is elefántot tudtok csinálni.

2014. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
57 éves, és 12 órát dolgozik. Hétvégén is.
2014. okt. 9. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Meg szerintem félre érteted az írásomat. A az excsajom hapsizott mellettem én erre rá jöttem a faszi tökére léptem az meg mint a pincsi kutya behúzta fülét farkát. Ha már az exem ezt tette akkor legalább a becsületemet mentem meg hogy velem ezt következmények nélkül nem lehet meg tenni :).

Jah és az előbbi hozzászólásomhoz mondva még mindig csak annyit mondok hogy próbálkozni lehet szóval :))

2014. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,akkor még jó hogy nem.Fáradt bas zod 12 órát dolgozik te meg gyanúsítod.
2014. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!