Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapi ajándékra ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándékra ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most lesz barátnőm 18 éves és annak a napja,hogy elkezdtünk flörtölni is, arra a napra esik. Szeretnék kérni tippeket,hogy mit adhatnék neki ajándékba? Főképp valami házi készítésű de nagyszerű dolgot szeretnék,hogy lássa én is tudok kreatív lenni :) Valentin napra kapott tőlem egy pici befőttes üveget, amire az volt írva,hogy: "50 dolog amiért beléd szerettem". Ezt szeretném felülmúlni, lehet+ba hozzá vásárolni is kiegészítőt, de nem jut semmi jó ötlet az eszembe :( Segítség!!

2014. máj. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha szereti a romantikát,akkor én csinálnék egy egyszerű gyertyafényes vacsit,virágszirmokat szórnék szét,szivacskés lufikat fújnék fel.
2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van tippem, hogy mivel tudnád egyedien és kreatívan kifejezni az iránta érzett szeretetedet és ragaszkodásodat bár ez inkább esemény nem pedig házilag készített ajándék. Amennyiben Budapesti vagy és érdekel akkor leírom :)

Mikor lesz a nagy nap? :)

2014. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!