Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti minek örülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti minek örülnétek a legjobban egy születésnapi ajándékként a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Most lesz 14 éves a barátnőm 3 hét múlva és gondoltam, meglepem valamivel. Gondoltam ékszerre (nyaklánc, gyűrű, karkötő), csak nem tudom hogy Ti lányok minek örülnétek, és nem akarok felesleges dolgot venni neki, aminek nem örülne... Olyan 5-8ezer forint értékben gondoltam rá.:)

2013. aug. 9. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem a pénzedért van veled a csaj...
2013. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Egy kecskének nagyon örülnék. :P
2013. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az oké hogy nem a pénzemért van velem, mert akárhova megyünk mindig kérdezem hogy kérsz e valamit, nem vagy éhes, szomjas, sosem kér semmit... csakhát szülinapja lesz, gondoltam biztos örülne valaminek...:)
2013. aug. 9. 15:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyaklánc vagy karkötő jó lesz ajándéknak. A lényeg,hogy ne felejtkezz el róla.Na és persze a virág.Ezt minden lány szereti.
2013. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
szerintem annak jobban örülne ha azt a napot vele töltenél elmennél vele valahova, ez mindennél nagyobb ajándék lenne számára
2013. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
elvileg akkor strandon leszünk.. ezért nem tudom sehova se elhívni... mert előtte gólyatábor aztán évkezdés... tehát pont az az 1 nap szabad :/
2013. aug. 9. 15:49
 7/13 anonim válasza:
0%
Egy méretes vibrátornak szerintem örülne.
2013. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
a saját kézzel készített ajándék a nyerő (legalábbis nálam mindig bejött)
2013. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág, imádom a virágokat. Az ékszer csak másodlagos (karkötő vagy nyaklánc), csoki pedig egyáltalán nem jön be. Bár ami azt illeti, ezek csak általános dolgok. A barátomtól (ha már ennyi pénzt szánsz rá) inkább valami személyesnek és maradandónak örülnék, de persze nem tudom mennyi ideje vagytok együtt és mennyire ismered. Én például könyvmoly vagyok, Alexandra könyvutalvánnyal engem le lehet venni a lábamról, vagy kedvenc mangám legújabb kötetével. A virág, ékszer, csoki (általánosságok) nekem arra utal, hogy nem ismer eléggé. Biztos van valami hobbija, pl gyöngyfűzés, pc játékok stb. :)
2013. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 D'a ***** válasza:
nekem olyasmi tetszene... mivel 14éves 14szál vörösrózsa meg valami csokoládé :) de kinek mi :)
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!