Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztálytársammal már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársammal már jó ideje szimpatizálunk, de félünk komolyra fordítani a dolgot, mert ugye ha szakítunk, akkor rossz lenne még 2 évig nézni egymást. Szerintetek mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Mint ő is mondta, félti annyira a jó kapcsolatunkat, hogy ne tegye ki annak, hogy akármi miatt is eltávolodjunk. Nem igazán tudom, mi lenne a legjobb, szerintetek ha össze is jönnénk, majd szakítanánk, akkor az tényleg csak így végződhetne? Nem szeretném én sem őt elveszíteni, de ez így nem jó :( valahogy éreztetnem kéne vele, hogy maradhatnánk utána is barátok, de nyilván nem lenne ugyanolyan. A válaszokat előre is köszönöm! 16/L

2014. okt. 11. 11:14
 1/2 anonim válasza:

Ha vége annak az időnek, amíg együtt vagytok osztályon belül, akkor már nem láthatjátok egymást.

Én a helyedben várnék az utolsó évig, utána jönnék össze vele, és ha esetleg szakítotok, akkor nem kell egymást nézni

2014. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A suli végéig várni azért lehet problémás, mert ha továbbtanulás kapcsán messze kerültök egymástól, és még csak akkor kezdődik a dolog, akkor halálra van ítélve.


Ha szakítanátok, akkor csak intelligencia kérdése, hogy hogyan tűrnétek meg egymást az osztályteremben. Nem feltétlen kell összeveszni, békésen is el lehet válni.


Harmadszor pedig megjegyezném, hogy ha már az elején a szakításon gondolkoztok, akkor talán jobb hagyni az egészet. Nem mondom, hogy elvakult pozitív gondolkodónak kell lenni, de ez már a ló túlsó oldala.

2014. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!