Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennek bármi jövője? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek bármi jövője? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
15 éves vagypk. 3 hónapja beszélgetek egy sráccal aki két évvel idősebb. Nagyon tetszik és órákon át tudunk beszélgetni skype-on. Viszont kb 3 órányira lakik tőlem. Nemsoká találkozni fogunk de nem tudom hogy mi lesz mert igy még közelebb kerülünk egymáshoz. Azt mondta nem akar igérgetni semmit, nem akar hitegetni és én vagyok az utolsó ember akit megbántana. De azt mobdta hogy ha nem találkoznánk akkor meg az lenne hogy mindig arra gondolna milett volna ha. Kérlek ne ugy kezeljétek mint egy kis tini szerelmet. Sose voltam még belezugva senkibe és vele ugy vagyok mintha a lelkitársam lenne. Mindent megtudok vele beszèlni. Nagyon sokat jelent még igyis nekem

2014. okt. 11. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát majd meglátjátok. Nem írtad, milyen az anyagi helyzetetek, hogy telne-e hétvégente vonatjegyekre, de egy próbát mindenképp megér, nem? Kár előre aggódni.

Én 15 évesen 8 hónapig msn-eztem egy sráccal, imádtam, suli után futottam haza a gép elé, folyton rá gondoltam. Ő is kb. 2 órányira lakott tőlem. Aztán találkoztunk, neki remegett a keze és zavarban volt, ami durva dolognak számított tőle, szóval tényleg hatással lehettem rá... Viszont nálam élőben egy pillanat alatt megszűnt az egész, amit addig iránta éreztem. Hirtelen valósággá vált, és már nem akartam. Kapcsolatot 15 évesen? Kézen fogva járni valakivel? "Elveszteni" a szabadságom? Rájöttem, hogy még nem is akarom. Így nálunk nem sült el jól a dolog, megbántás volt a vége. 8 hónap után...


Szóval azt javaslom, előbb sikerüljön jól a találka, aztán aggódj ezeken. :) Élőben minden más.

2014. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy elmúlik. Ezt az érzést nem akarom félrelökni. Akkor is megvan erre az esély ha eddig telefinon meg skype-on beszélünk?
2014. okt. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!