Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiut de o eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiut de o eszre sem vehetett eddig, mit tegyek? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
o most lesz 15 en meg 13 vagyok .egyutt sportolunk ott ismertem meg, illetve ott lattam.maskor van az edzesunk mert nekik utanunk van es ezert is nem beszeltem vele.mindenki hulyeneke nezne ha odamennek. Viszont az meg a baj hogy sokan szeretik pot es igy nem lenne konnyu megszerezni.nagyon szeretem es mindig ragondolok, semmihez simcs kedvem, sehova elmenni csak a suobamba kuksolni es nezni a kepeit/videoit. Sirni lenne kedvem es enni sem akarok (nem menosegbol)

2014. okt. 12. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz hogy ő még él,és nem párkapcsolatot akar,olyan fiatalok vagytok hogy még a tojás a seggeteken.

Tipikus fiatal szerelem majd elmúlik,élj és nőjj fel.

e ha ennyire nagy bajod van belőle akkor szólítsd meg,ha annyira szereted,megmondom máshogy NEM FOG menni.

2014. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem az a fajta aki "utalja" a lanyokat vagy hogy mondjam, es ismerek olyat aki most 14 eves es jar egy 15 sel
2014. okt. 12. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:

HOL olvasol nálam olyat hogy utálja?Ilyet nem mondtam,mondom élni akar mert túl fiatal.Nem tudom hogy te ezt honnan szűrted ki.De azt is mondtam hogy MEGSZÓLÍTÁS NÉLKÜL NEM FOG MENNI.Ha ezt nem tudod felfogni sajnálom,nőjj még.

Meg attól hogy van olyan az nem azt jelenti hogy mindenki 14-15 évesen párkapcsolatot akarna,főleg ha anyira bejön mindenkinél,mert akkor már rég lenne valakije.

2014. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az egész szövegből meg a kisugárzásodból látszik , hogy neked nagyon nem kéne ilyenekkel foglalkoznod
2014. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat ha nem tudsz normalisat mondani mashol eld ki az utalatodat kedves utcso
2014. okt. 12. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

nem voltam se bunkó se gonosz

de te tényleg pici vagy ehhez

2014. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és amúgy írhatsz ám helyesen is. kis cuki 13 éves
2014. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocsi nem akartam szemétkedni de nagyon kimerült vagyok

ettől ezt neked még hagyni kéne


(amúgy ugyanaz vagyok)

2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj,utolsó,válaszoló,az én mondandómból sem tudom hogy vette ki azt hogy nőgyűlölő a srác,mert egy szóval sem volt említve.Úgyhogy szerintem nézzük el neki.Igaz hogy ahelyett hogy ezzel foglalkozna,ahelyett tanulhatna is.
2014. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!