Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek csinosan menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek csinosan menni a barátomhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaságnak hangzik, de a következő a helyzet:

Szerintem nagyon fontos, hogy adjak a külsőmre, még akkoris, ha régóta együtt vagyok a barátommal(lassan 3 éve). Amikor átmegyek mindig kisminkelem magam, megmosom a hajam, szép ruhát vettem fel...viszont!

Amikor náluk vagyunk, folyton az ágyban kell lenni, fetrengeni, bírkózni, tvzni...volt olyan, hogy az egyik kedvenc szoknyám majdnem kinyúlt, a kedvenc ékszerem elszakadt, így azóta nem akarok csinosabbakba menni hozzá....a sminkem folyton lejön pár óra után, a hajam meg NÁLUK!! nap végére "tönrkemegy". Hiába mosom meg, estére már náluk büdös lesz és csúnya.

Ennek következtében mostanában "elhanyagoltam" magam, nem megyek se csinos ruhákba, a hajamat se szoktam megmosni(jó, nem zsíros, csak 2-3 napos),egyedül a sminkre figyelek oda...

Ti mit tennétek?? Igenis figyeljek oda, hogy a toppon legyek? (mellesleg ő nem szokott, nem fújja be magát, mindig macinaciban meg ilyenekben van-hiszen otthon van).


2014. szept. 26. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 év alatt a kapcsolatotok odáig fejlődött, hogy csak és kizárólag az ágyban érintkeztek, akkor ott más gondok is vannak, mint a szép ruha. Menjetek programokra, ahol szép vagy, otthon meg lehetsz melegítőben te is.
2014. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
75%

sztem nem szabad kapcsolaton belül sem túlságosan eligénytelenedni... Az ördög a részletekben lakozik.

Menj csinosba és v vigyél játszóst v legyen nála játszósod, amibe át tudsz öltözni a "fetrengéshez".

De igaza volt az egyik hozzászólónak is, nem csak ott lehet "fetrengeni", ki lehet mozdulni, stb.

2014. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Így kinyalod magad, csak mert átmész hozzájuk? Na ne szórakozz.... Smink nélkül látott már...? Jesszus...
2014. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már az alapból probléma, és vészjelző kell, hogy legyen egy kapcsolatban, hogy semmi mást nem csináltok csak fekszetek és tévéztek. Miért nem szorgalmazod közös programok bevezetését, és akkor tényleg lenne okod kicsinosítani magad? Ha csak bent lesztek, ágyban, tök fölösleges szoknyát, meg ékszereket, pihenéshez meglehetősen kényelmetlen dolgokat viselni. Ha én átmegyek a barátomhoz és tudom, hogy csak filmezni fogunk meg fetrengeni, farmer van rajtam, póló meg edzőcipő és a sminket is hanyagolom, csak annyit teszek fel, amennyi épp kell, hogy elfedjem az apróbb bőrhibákat - ha van olyan.
2014. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ki hogy van vele. De én ha tudom, hogy olyan nap van amikor nem csinálunk semmit valami kényelmesbe megyek. Pl: Farmer és sima póló (semmi smink, semmi ékszer). Maximum valami szexibb fehérneműt veszek fel, ha odakerülne a sor ;)

Sőt, ha ott alszom, vagy ő alszik nálam egy idő után átvedlünk melegítő, otthoni póló verzióba.

Hajat mosni, fürdeni ilyesmit mindig szoktunk ettől függetlenül.......

Ha elmegyünk valahova, mozi, étterem találkozni barátokkal akkor meg szépen kiöltözünk. De most otthonra mi a fenének legyek báli ruhába? Néha meglepem valami szexizéssel, de ne kelljen már a saját lakásomba is tűsarkúban mászkálnom, ha egész nap csak fetrengünk. Mi lesz ha esetleg összeköltöztök? Akkor onnantól minden melegítő meg cicanaci megy a kukába mert nem elég csinos :D meg 0-24-ben smink lesz rajtad?

2014. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!