Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire hülye ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire hülye ötlet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elegem lett, hogy szüleim állandóan veszekednek minden hülyeségen. Ha külön megkérdezem őket, akkor azt mondják, hogy idő kell nekik, hogy minden a régi legyen. Barátom felajánlotta, hogy 1-2 hétre hozzájuk költözhetek. Az a kérdésem, hogy mennyire akasztanám ki őket, ha holnap közölném velük, hogy amíg nincs nyugalom, addig nem szándékozom hazajönni? Úgy érzem, hogy nekik most kettesben kellene kikapcsolódni és megbeszélni a gondokat.

18L



2014. okt. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nincs ertelkme hogy ezt tok idegenektol kerdezed akik semmit nem tudnak sem rolad, sem a szuleidrol. :/ Sot a baratodrol sem.
2014. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerinted mit gondolhatnának, ha egy 18 éves lány bejelenti, hogy elege van az itthoni állapotból és a barátjához menne?
2014. okt. 12. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám a helyedben!!!
2014. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni.

Voltam hasonló helyzetben, én végül ezt nem léptem meg. Mondjuk nekem apum valószínűleg akkor azt is mondta volna, hogyha egyszer így elmegyek itthonról, akkor többet ne is menjek vissza.


Talán nem konkrét kijelentésekkel kellene dobálózni, inkább felvetni az ötletet, hogyha nem rendeződik a dolog, illetve néhány napon belül nem érzed, hogy javulna a helyzet (hiszen 1-2 nap alatt úgy sem lehet minden problémát megoldani és visszaállítani a régi rendet), akkor átmenetileg szeretnél egy kis időre a barátodékhoz menni, hogy Te is nyugodtan élhess, tanulhass, és ők is higgadtan, kettesben meg tudják beszélni a dolgaikat.

2014. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megtehetnétek szerintem hasznosabb lenne, ha elküldenétek a szülőket kettesben egy hétvégére (nem túl messzire). Így lenne lehetőségük kettesbe lenni és megbeszélni a dolgokat. De enélkül is meg tudják otthon beszélni a dolgokat.

Azzal, hogy elmész, szerintem csak aggódnának, és dacnak vennék.

Ha nem tudod már elviselni, megértem. Biztos sok időt is töltenék a barátomnál. Ha költözöl, ha nem, a szüleid majd megoldják. Nem sok mindent tudsz szerintem segíteni.

2014. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!