Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és van egy fiú aki járni akart velem, de én azt mondtam, hogy nem. Most meg nem tudom eldönteni, hogy hülye ötlet volt-e igazából tetszik, de nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e belé (a fiú nagyon csajozós) miit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most már semmit.
2011. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Előbb az agyad járjon, utána a szád!

Nem kioktatásképp, de ezt legközelebb gondold át :)

Próblálj beszélni vele, ha nem megy, hát keress mást!

DD

2011. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

13 évesen? almás buktát a nagyival max


19F

2011. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Inkább szilvásat, mert azt szeretem!


21f

2011. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Inkább a könyvekkel foglalkoznál, talán egy kis értelem is szorulna a kis fejedbe!
2011. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok szerencsétlent. ne csinálj semmit. ha csak tetszik, akkor ne is törődj vele. bár ez nagyon elcsépelten hangzik, de van még időd "pasizni" 13 évesen meg még barátnőzz, és ne pasizz
2011. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért pálinkát is csinálhatna :D

elvinné a fiúhoz és meg is lenne.

Amúgy szerintem meg jól döntöttél és ráér még.

2011. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy én ismerlek Téged? O.o
2011. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Encike:D válasza:
Először döntsd el, hogy mennyire jön be neked és ha úgy gondolod, hogy tényleg annyira bejön, hogy járnál vele akkor szépen lassan közeledj vagy mondd meg neki, hogy újra szeretnéd kezdeni mind azt ami eddig történt köztetek.
2012. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős..de mostmár nem tehetsz semmit, kivéve ha nem keres meg :) velem is ugyanez volt, majd a pasi ugy egy fél év után ujra megkeresett, persze én meg már mondhatni hogy szerelmes voltam belé, de hulye fejemmel ujra elutasítottam őt..azóta még beszélunk meg ilyenek, de már csak haverok vagyunk :)
2012. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!