Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülye ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye ötlet lenne?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a barátom 24. Jelenleg én a szleimmel élek, barátom egy külön lakásban, egy lakótárssal. Szeptemberbe jöttünk össze, de úgy elmélyült a kapcsolatunk... nagyon jó vele, minden stimmel. Sokat vagyunk együtt, sőt.. szinte éjjel-nappal. De persze a szüleim nem nagyon díjazzák azt hogy állandóan, ott vagyok, ott alszok. és ma felmerült a kérdés, hogy milenne ha össze költöznénk? Ő is dolgozik én is dolgozok, közben sulizok is... Anya szerintem azért félig örülne neki, mert nem a legjobb a kapcsolatunk... épp ezért, mert hogy alig vagyok itthon.... Szerintetek túl korai lenne? Túl fiatal vagyok még? Gáz, hogy már kiakarok repülni a családi fészekből???
2012. dec. 11. 22:39
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem gáz :)

Én is 19 vagyok és szeretnék összeköltözni a barátommal :)

2012. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg a nap 24h ban együtt vagyunk, max aludni jövök haza. Ott mosok, főzök, takarítok, hülyülünk, tvzünk, elvagyunk... elmegyünk ide-oda amoda... Csak nem tudom ti mit gondoltok erről.
2012. dec. 11. 22:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak még gimibe járok, se érettségim semmim, mert nyelvi előkészítős vagyok, szóval még ez után jönne az egyetem. Most kkeresek havi 40e. ft-t egy egy szobás kis lakást simán kitudnánk bérelni... Ráadásul ha a városba laknék akkor többet is tudnék dolgozni, ennek a dupláját is akár, tripláját...
2012. dec. 11. 22:49
 4/12 Tomi8 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan költözz oda. Ha jól érzitek magatokat együtt akkor hajrá. Gyakorlatilag ott laksz... :-)
2012. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 El Greco ***** válasza:

Miért ne?

Ha tényleg minden klappol,akár jól is elsülhet a dolog.

Így jobban megismeritek egymás szokásait,és ha még komolyabbra fordul a kapcsolat,mondjuk házasságra,akkor mindenképp elõny,mert összeszoktok addigra.

2012. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ugy hogy kedd és csütörtök kivételével mindennap ott alszom... :)
2012. dec. 11. 22:53
 7/12 A kérdező kommentje:
érdekelne még több vélemény. kort/nemet irjatok!
2012. dec. 12. 15:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is már nagyon ki szeretnék repülni a családi házból. És én is idén érettségizem.

Én azt mondom csináld. De szerintem előtte érettségiz le! Addig már csak pár hónap. A tanulmányok fontosak az ember életében és most inkább erre kéne koncentrálnod.

Amúgy én is tervezem, hogy elköltözöm. Leérettségizem és összeköltözöm a barátommal. :)

De ez a Te életed a Te döntésed. Ez csak egy tanács volt. Sok sikert a jövőben. És sikeres érettségit.

18/L

2012. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Egy Srác Asszem ***** válasza:
hát mindamellett hogy énis egyetértek az előzőekkel szerintem egy 4 hónapos kapcsolat miatt nem kéne egy életre összeveszni anyukáddal... Ő mindíg mögötted lesz. Nem akarok ünneprontó lenni főleg így karácsonykor nem DE mindenképp beszéld meg anyukáddal. Ha így is megromlott a viszonyotok emiatt szerintem nem kéne olajat önteni a tűzre.... TANULJ inkább!!!
2012. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Várd meg az érettségit és utána költözz oda. Az egy korszak lezárása. A gimis korszaké. És, bár sokan azt mondják hogy csak egy papír (jellemzően persze azok akiknek NINCS ilyen papírja), de szerintem van jelentősége. Én gimi alatt nem költöztem volna el.
2012. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!