Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, most tulajdonképp egymásra várunk? :S

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk a barátommal. Én mondtam ki, de azért, mert folyton hangulatingadozásai voltak, egyik nap még szeretett (tényleg, nem csak játszotta) másik napra meg elhidegült, de nagyon. Ez nem először történt meg, így véget vetettem a dolgoknak, de elmondtam, hogy nem azért, mert nem szeretem (és, hogy valójában ezt a döntést nekem nagyon nehéz meghozni), hanem mert úgy érzem, nem vagyok neki fontos és, hogy semmit nem tesz értem vagy a kapcsolatunkért. Ő láthatóan elszomorodott, de mégsem reagált semmit, csak csöndben meghallgatott és beletörődött. Az egyetlen kérdése az volt, hogy de barátok maradunk e, vagy legalább beszélünk e még. A nála maradt pólóm azóta se hajlandó visszaadni. Mondtam neki, hogy ha keres, akkor természetesen szívesen beszélek még vele, de ezek után én nem fogom keresni. Hát, azóta sem beszéltünk. Viszont folyton lájkolgatja a cuccaim facen és skypera is naponta többször felnéz, majd 2 perc múlva lelép, ha fent vagyok, ha nem (rejtve). Hozzáteszem, soha az életben nem lépett fel eddig skypera, csak ha előre megbeszéltük. Nem tudom ezt hova tenni, arra vár, hogy én keressem vagy írjak neki, vagy miért csinálja ezt? :(


23L



2014. okt. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
azt irtad hogy egymásra vártok,vagyis ha ö kezdeményezne azt mondaná bocsánat meg sajnálom és kezdjük ujra,megbesziltek,akkor te visszafogadnád?
2014. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer rád írni, csak inkább arra vágyik, hogy bárcsak te lépnél és írnál neki.
2014. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vissza igen. Persze ennyivel nem lenne letudva, biztos idő kéne, mire újra tudnék benne bízni, de nyilván visszafogadnám, hiszen szeretem, mint írtam azért szakítottam, mert úgy éreztem, ő nem becsül engem egyáltalán, csak úgy van. Meg ennyi idő alatt én is átgondoltam a dolgokat, már én sem mutatnám ki annyira a ragaszkodásom.


Második: de ha én keresném, nem tartana ragadósnak vagy nyomulósnak? :/

2014. okt. 13. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ez minden volt, csak nem szerelem. Menj, és keresd meg az igazit.
2014. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben nem tartana nyomulósnak. Főleg, ha csak arról érdeklődsz, hogy hogy van... Akkor felbátorodna talán.
2014. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen nem értem :( Annyira ellentmondásosan viselkedik, hogy hihetetlen. Ő akarta tulajdonképpen a végét, mert ő távolodott el, meg lett rideg-bunkó-érdektelen. Én csak kimondtam. Erre most nem keres, de nyomoz utánam. Ha nem érdeklem miért teszi ezt, ha meg igen, miért nem jelentkezik, mikor tudja jól, hogy rá várok, mitől félne, nem értem :(
2014. okt. 14. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!