Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé össze vagyok zavarodva. Össze-vissza csapongok a lányok között. Plusz miért érzem azt, hogy mindent megtennék valakiért (ami így is van, a barátaim nagyon tisztelnek), de mégsem merek új párkapcsolatot létesíteni. Félek, hogy rossz lennék. Ugyanakkor nagyon kell valaki mellém. Emellett meg van az a tulajdonságom, hogy megőrülök, ha nem jövök össze valakivel egy buliban, még ha csak smárolásról van szó. Szóval még magam se tudom, hogy mit csináljak. Am meg azt érzem sokszor, hogy olyan vagyok mint egy védelmező kutya. Mindig én simítom el a balhékat. Én védem meg a lány ismerőseimet. Ezért írtam, hogy tisztelnek. Vajon csak erre vagyok jó?

2014. okt. 14. 14:23
 1/2 anonim válasza:

Miből gondolod hogy akkora baj lenne veled? Mondjuk nem kéne megőrülni ha nem sikerül összejönni valakivel egy buliban de..

A konkrét gondod az hogy nem mersz új kapcsolatot létesíteni?

2014. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, miért nem mersz új párkapcsolatot létesiteni?
2014. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!