Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom az előléptetése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az előléptetése után szakított velem. Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem épp így,de a végeredmény ugyan ez lett
2014. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az indoka?
2014. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt indoka. Csak már nem szeretett. Addig jó voltam, utánna már nem.
2014. okt. 13. 12:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy véletlen egybeesés?
2014. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel felsőbb körökbe került, keresett egy jobb barátnőt is ami bele illik abba a körbe :) ennyi ...


1) amennyiben nő vagy ez világos indok, hogy ilyen társaságban, hogy jobban kinéző partnerrel szeretne villogni.

Keresnél olyan srácokat akik valóban, fontosnak találnak és ne csak az önteltekkel foglalkozzatok.


2) amennyiben te vagy a srác akkor ne bánkódj érte. Valószínűleg a párod széttárt lábbakkal és/vagy térden és/vagy mélyen előre hajolva mássza a ranglétrát ezért te csak útban lennél... ezért szakított veled, hogy ne állj a fejlődése útjába, hogy ne húz vissza őt ay előléptetésektől, hogy többet dolgozhasson az előléptetésén, hogy akár otthonról is dolgozz-hason kőkemény eszközökkel.

2014. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Felsőbb körök? Villogni lehet az új partnerrel? Attól, hogy előléptették nem lett a felső tízezer tagja, csak egy magasabb pozíciban lévő irányítóemberke egy multinál. Ja van új nő is. Átlagos kinézetűnek tartom magam, de az új csaja nem szebb nálam (sőt...hát khmm...van baja, úgy látszik hiába van pénze, ízlése nincs) csak fiatalabb. Valahol furcsa, hogy a jófiúk is mennyire kifordulnak magukból, hatalom, pénz hatására. Pont itt a gyorskérdéseknél írta valaki, de teljesen igaz:

Kérdés: Vannak még hűséges férfiak, akikben meglehet bízni?


" És most figyelj (csomó ilyet láttam), a "jófiúk" is addig becsülték meg a barátnőjüket, amíg nem lett valami változás (a srác elvégezte az egyetemet, bekerült egy menő munkahelyre, ahol az összes nagymellű titkárnő neki hízelgett, mint jó karrierrel rendelkező, perspektivikus fiúnak), és úgy kidobták a bnőjüket, ahogy kellett."

2014. okt. 13. 13:28
 7/9 A kérdező kommentje:
pozíciban = pozícióban
2014. okt. 13. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt senkim és jelenleg, úgy érzem, hogy ha sikerül találni egy olyan lányt akivel szeretnék akkor nem hagynám el semmiért.

Én nem csak egy barátnőt szeretnék hanem egy társat is, de ennek ellenére még nem volt senkim, pedig elég jól keresek.


Szerintem, azt észrevehetne venni idejében, hogy ki az aki komolyabb kapcsolatot akar és ki az ki csak egy barátnőt(alvó macit, gumi nőt). De a nők többsége erre mindig későn ébred rá, amikor késő, az igazi rendes srácok pedig maradnak egyedül, vagy arra kényszerítik őket a folyamatos elutasítással, hogy belemenjek egy olyan kapcsolatba amit ne is szeretnének, de viszont szerencséjük volt ebben az esetben és összejött( valószínűleg egy szinten sérült csajjal, akivel majd szeppen jobban lehúzzak egymást).

2014. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5: az első mondatból a "jobb" szót törölném.

Egyszerűen keresett egy olyan nőt, akivel jobban menőzhet.

Kérdező: örülj, hogy megszabadultál ettől a farokagyútól!


"Valahol furcsa, hogy a jófiúk is mennyire kifordulnak magukból, hatalom, pénz hatására."

Nem. Csak ő nem volt az a "jófiú", nem is szeretett, csak eddig nem volt nagyon mozgástere a féreg énjének.

2014. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!