Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az igazság? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

a hétvégén volt a szalagtűzőm, az utána való osztálybuliba meghívtam a "barátnőmet" is (Azt a lányt akivel már jó ideje alakulgatnak a dolgok, de úgy beszéltük meg, hogy tudjuk hogy mindig is több volt köztünk sima barátságnál de még várunk, hogy kicsit érettebb fejjel nézzünk a világra). Na szóval ott volt Ő is ezen a bulin, iszogattunk a srácokkal meg minden ahogy az ilyenkor lenni szokott és hát ugye nem is voltam mindig mellette, beszélgetett haverokkal is meg hasonlók. Egyszer csak egy haver odajön, hogy most beszélt a csajjal, és hogy azt beszélték, hogy Ő engem nem is szeret csak azért tartja fent bennem ezt az ábrándot, "mert jobb egy audiban sírni mint egy biciklin"

Én ezt először csak annak tudtam be hogy ittunk is rendesen meg amúgy sem volt túl jó véleménnyel haver a csajról mivel általánosból ismerte, de azóta elég sokat változott. Viszont amikor már egy órán belül még két haverom mondta szinte szó szerint ugyan ezt, már kezdett eléggé idegesíteni a dolog. Másnap beszéltem erről vele is (persze kicsit azért burkoltabban) de ezt Ő teljes mértékben tagadta és azt mondta, hogy a srácok adták a szájába a szavakat utána meg kiforgatták azokat. Namost eddig mindig észrevettem ha hazudott, akárt telefonban másnak úgy hogy én ott álltam mellette, akár személyesen (bár nem szokása mert elég egyenes és szókimondó a hölgy) és most sem láttam rajta azt, hogy hazudna. Így mostmár nem tudom mi lehet az igazság és ötletem sincs hogyan deríthetném ki, arra meg főleg nincs, hogy hogyan vehetném rá a csaj, hogy várunk már ezzel a kapcsolattal éppen eleget és itt lenne az ideje hogy megpróbáljuk milyen is együtt a dolog.

Kérlek titeket segítsetek nekem, bármit meghallgatok.

Ha nem akartok kommentelni a privát üzenetet is nagyon megköszönöm!


én 18/F

Ő 17/L

Ui.: bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, próbáltam redukálni a mennyiséget.



2014. okt. 14. 14:29
 1/6 csabika1971 ***** válasza:
100%
Kérdezd még egyszer tőle, hogy mondott e olyant a bulin. Mikor mondja, hogy nem. Akkor te előadod, hogy nagyon jó mert te már megszeretnéd próbálni vele komolyan is és nem csak elméleti síkon. És majd élesben minden kiderül, még az is ami most lehet, hogy rejtve maradt.
2014. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez most így egy kicsit zavaros nekem amit leírtál!

kifejtenéd?

2014. okt. 14. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy szeretnél vele komoly kapcsolatot, és majd kiderül egy idő után, hogy milyen igazából a lány.
2014. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csabika1971 ***** válasza:

Ismét kérdezd meg mit mondott a bulin, és igaz e amit hallottál.

Ő majd jön vele, hogy hazugság (hisz ezt mondta első alkalommal is).

Ekkor te. Akkor jó mert már most szeretnél vele komolyan járni is vele nem csak elméletben.

Ha nemet mond? (több mint valószínű igaz volt amit hallottál).

Ha igent, és elkezdetek járni. És vársz kicsit, és ha már azt látod oda van érted. Akkor ezt ismételten megkérdezheted tőle. Na és akkor már 99%, hogy tényleg őszinte választ fogsz hallani. Mert ha akkor mást is gondolt, a barátnődként már majd felmeri vállalni. ÉS akkor már majd csak rajtad múlik mihez kezdesz az igazsággal.

2014. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
így már értem és köszönöm a választ! :D
2014. okt. 14. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Baromi ismerős a történet. Szalagavató, buli, első randi, haverok áskálódása, stb.

"jobb egy audiban sírni mint egy biciklin" - ez jó nagy baromság, ha szarul érzed magadat, nem számít a luxus.

A másik: Kit érdekel hogy "szeret" vagy "nem szeret"? Addig élvezd amíg lehet, úgyis vége lesz.

38/F

2014. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!