Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem egy jó idézetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem egy jó idézetet vagy egy örök igazságot mondani amivel meggyőzhetem a párom?!

Figyelt kérdés

Mostanában egy kicsit elfajultak a dolgok és kezd a barátnőm pesszimistán gondolkodni, ebben sok dolog közre játszik.. család, barátok, iskola stb.

1 éve együtt vagyunk és nagyon szeretem és ő is engem, de az érzelmei kezdenek felül kerekedni nála. Van amikor miattam van amikor miatta robban ki egy veszekedés és kezd kicsit sok lenni, azza most egy iilyen nehéz korszakát éli át. Nem is vagyunk úgy együtt, de szeretném meggyőzni arról, hogy hiába mentünk szét párszor mindig együtt vagyunk, mert bármi van össze illünk és egyek vagyunk, csak most válunk felnötté és nem tudjuk az érzelmeinket úgy kezelni még. De nagyon szeretjük egymást és azt kérem tőletek, hogy segítsetek kérlek. Hogy tudom, meg győzni, mondás vagy valami örök igazsággal ami arra utal, hogy hiába kezdjük sokszor ujra és hiába vitázunk és bekülünk ki mi egyek vagyunk és nagyon szeretjük egymást. DE most azért van mert mindkettőnknek most nőbe a feje lágya. Köszönöm előre is!



2014. okt. 14. 21:42
1 2
 1/12 Tibohr ***** válasza:
Ez miért nem jó amit ide leírtál?
2014. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok konkrétan, de megpróbálok valami okosat kihozni. :)


Nehéz az élet, de könnyebb eggyütt.

Ha annyi sok rossz van, akkor legalább eggyütt legyünk boldogak.


Hát nem sikerült. :P Bocsi. :D

2014. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
nem idézettel,hanem érzelemmel és viselkedéssel kellene meggyőzni őt
2014. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%

"Valóság sose

Ijeszt úgy, mint a képzelt borzadály."


a pesszimizmusra :-)

2014. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddigi hozzá szólásokat nagyon köszönöm, folyamatosan bele szövöm a mondani valómban, alakítom, kicsit megcsavarom. Köszönöm!!
2014. okt. 14. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne idézettel győzd meg. Ha gond van, oldjátok meg, és támogassátok egymást, ezt kell megbeszélnetek...
2014. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Beszélgetünk, de most nem vagyunk együtt és fél egy rossz jövőtől. Mert a családjában nincs minden rendben és fél attó, hogy olyan élet vár rá mint az anyjára. MErt belőlem azt nézi ki mint az apjából. Pedig nem vagyok olyan. És próbálom rá világítani arra, hogy mi egyek vagyunk és nem hagyom el azért mert bajvan, hanem kitartok mellette, és így próbálom támogatni, hogy okosságokat próbálok mondani. És ezzel én is okosodni szeretnék.
2014. okt. 14. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
VeR d ki neki.
2014. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sz0p sz oszt kész!
2014. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Magában tudja, hogy nekem van igazam. Mert azt mondja, nem kerestem, és nem szerettem, de ez nem igaz! Nyáron minden nap vele voltam! Magában a könnyebb utat választka, inkább hisz a saját hazugságában amit magának be beszél, minthogy elismerje az igazság. Tudom, hogy szeret, de sok probléma az életben, valamiért neki könnyebb hazugságban és fájdalomban élni. Ezt, hogy lehetne rávilágítani arra, hogy ne a hazugságában hidjen hanem fogadja el az valós történetet és ne a képzeltet.
2014. okt. 17. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!