Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem! Van olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem! Van olyan hogy egy 14 éves lány elveszíti minden érzését irántam, folyton beszéltünk, úgy köszöntünk el hogy szeretlek!? Most azt mondja nem is bír és nem akar tőlem semmit! Pedig már randi előtt voltunk

Figyelt kérdés
folyton flegmázik, és nem értem jól kijöttünk órákat beszéltünk telefonon szeretet! én 16 vagyok. és igazából megismerkedésünk óta nem találkoztunk, de ez nem jelentett problémát

2014. okt. 2. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talált valaki mást, akivel egyszerűbb leszervezni a randikat.
2014. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is megpróbáltam kérdezni mikor van de nagyon elfoglalt,
2014. okt. 2. 07:49
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig ő mondta le szóval... nekem csak annyi számított hogy találkozzunk, szerintetek van esélyem, mégis akárki lehet akármilyen ezek az érzések nem tünnek el
2014. okt. 2. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írom de most őszintén egy 14 éves lánytól még mit vársz? Nem fog elköteleződni egyből melletted, biztosan megtetszett neki más vagy csak egyszerűen már nem érzi azt amit nemrég. Ilyen előfordul ennyi idősen. Szerintem beszéld meg vele.
2014. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!