Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ki fogunk bekülni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ki fogunk bekülni? Keressem vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Tegnap délután szakítottam a barátommal de nem tudok nélküle élni,és nem is akarom elhagyni. Megbántam a szakítást.

Az ok amiért szakítottam mert bár örülten szeretem,mégis sokat sírok miatta bánatomba. Úgy érzem nem igazán szeret és még mindig az exét szereti,vagy legalább is nem tette túl magát rajta,hiába állítja az ellenkezőjét . Mert megkértem törölje facebookról az ismerősei közül és írja meg neki,hogy nem akar vele beszélni és sehogy se keresse de nem tette meg, mert azt mondta nem akarja hogy keresse,mert ő nem beszél vele és ha ezt most megírja neki és ezt megteszi keresni fogja hogy miért csinálta. Ezt meg ő nem akarja. A másik ,hogy a csaj miatt nem bízok benne,mert nem is tesz azért,h bizzak benne. Az van bennem,h még mindig szereti és tartja a kapcsolatot vele. A másik probléma, hogy állandóan én kértem arra,hogy találkozzunk. Igent mondott mindig de ő nem kérdezte vagy mondta nekem "találkozzunk".A harmadik,hogy gyerekes. Nem úgy viselkedik mint egy 30 éves felnőtt férfi. Ezt ő maga is beiismerte .

Az egyik felem mindig azt mondja küzdjek érte és ne hagyjam h szétválasszanak minket mert ahogy ölel,csókol,simogat,babusgat és gondoskodik rólam ,hogy elmondta otthon vagyok neki,haza is akart vinni és saját maga hozta fel hogy ott náluk is lakhatnánk együtt arra utal szeret. A másik felem viszont azt mondja hagyjam mert ha annyira akarna keresne ,tenne értem,értünk a kapcsolatunkért,nem csak üres szavakat és ígéreteket kapnék,és kitörölte volna a csajt már rég minden értelemben.

Nem tudom mit tegyek. Örülten hiányzik,nem tudok nélküle élni:'( Belehalok ha nincs velem. Tegnap óta nem írt nekem. Máskor is volt már ilyen helyzet h szakítottunk vagy nagyon csúnyán összevesztünk és akkor is azt hittem itt lesz vége,de mindig kereset most viszont nem. Vasárnap mikor együtt voltunk és eldurvult a vita és én pánikrohamot kaptam akkor sem hagyott ott hanem ölelt és vigasztalt pedig kapott tőlem.



2014. okt. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól értettem,hogy nem is beszélgettek facebookon de te azt akartad hogy írjon neki és törölje? Teljesen igaza volt,hogy egyből felkeresné a csaj,hogy ezt meg mire vélje. Volt rá bizonyítékod,hogy beszélt vele? Ha nem akkor azért nem tett érte,hogy bízz benne mert nem volt rá okod,hogy ne bízz benne. És ha veszekedtek mindig te küldöd el?
2014. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azta, ezt, mintha én írtam volna, ugyan ez a történetem. Csak a mi esetünkben, már 3 hét eltelt és még mindig nem keres. Fölnézeget skypera, hogy ott vagyok e, de nem ír, két perc múlva le is lép.. (eddig csak akkor lépett föl, ha előre megbeszéltük). Én még mindig dilemmában vagyok, hogy keressem e, de nem tudom. Annyit viszont tudok, hogy azóta lehet összejött az exével újra vagy csak kavarnak, folyton lájkolgatja a cuccait, elkezdett hirtelen edzeni (exe táplálékkiegészítőket forgalmazó vállalkozásnál dolgozik). Lehet, csak azért, hogy engem húzzon, de lehet, hogy tényleg ennyire ő jár a fejében. Nem tudom én sem, mit tehetnék, de szerintem azzal, ha beszélsz vele nem veszítesz semmit. Csak egyet ne csinálj: ha beszélsz is vele, semmiképp se könyörögj.
2014. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem szakítani kell, kislányok, hanem felvenni a kesztyűt, és olyan nővé válni, hogy a barátotoknak eszébe se jusson a régi.
2014. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!