Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10. hónapfordulóra mit vegyek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. hónapfordulóra mit vegyek/csináljak a páromnak? Nemsokára eljön a 10. hónapunk napja és nincs semmi ötletem

Figyelt kérdés

Nincs semmi ötletem és vészesen közeledik a nap.

Nincs valami sok pénzem, mert még tanulok és nincs mellette munkám. Kérlek segítsetek ötleteket adni! A verset ne mondjátok ötletnek



2014. okt. 16. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyi.. Szerintem most már várd meg azt a 2 hónapot, és akkor 1 évesek lesztek! Minden hónapot meg ünnepeltek?

Mert akkor vehetsz neki most is valamit meg 2 hónap múlva is.

Így nem akkora szám az ajándékozás.

2014. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csoki most megteszi, aztán 2 hónap múlva vmi személyesebb. :)

1#

2014. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hmmmmm :D
2014. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én szeretem ha a férfi kreatív és kicsit személyesíti a személytelen ajándékot is. A 10.-re vennék én is egy tábla csokit és ráírnám, hogy "Minden egyes kockája, az együtt eltöltött hónapok gyümölcse" Vagy valami ilyesmit...már ha 10 kocka/db/bonbon/stb van benne.


A 12-re pedig adnék neki egy kedvenc állatos plüssöt, a kezébe tenném a mi közös képünket, vagy egy szót egy lapon amiről én jutok eszébe, egy humoros esemény kulcsszavát stb...majd tennék mellé egy kis kreatív kártyácskát azzal a szöveggel, hogy "Hogy ha nem vagyok veled, legyen kit ölelgetned/kihez odabújnod" stb...


Hirtelen ez jutott eszembe...nekem ez imponálna, de ez függ attól is hogy neki milyen a személyisége, ill milyen korosztályról beszélünk természetesen.


/L

2014. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!