Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párok, akik szakítottak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik szakítottak, de később újra összejöttetek! Hogy alakult a kapcsolattok a továbbiakban?

Figyelt kérdés

1 évet jártunk a barátommal, aztán váratlanul szakított, mondván, hogy már másképp szeret. Fél évig padlón voltam. Miután kezdtem kilábalni és újra a napos oldalt látni, pasizni, újra felkeresett. Sokáig csak találkozgattunk, egy párszor meg is szívattam, majd láttam h mennyire kitartó és beadtam a derekam. A szünet alatt sok dolgot magára vállalt velem kapcsolatban, pl magára tetováltatta a nevemet (de nem ezért jöttem vele újra össze). Tudtam h mennyire szeret és hogy megbánta. De egysezrűen nem tudom magam túltenni azon, hogy eldobott magától. Úgy érzem megint ott tartunk mint akkor a szakításkor. Megbeszélni nem tudjuk, mert folyton fáradt és alszik egész nap.

Nektek milyen volt az újrakezdés? Felszakadtak a régi sebek? Előjöttek az egykori problémák?


19/L



2014. okt. 17. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam vicces volt a dolog mert 3 éves kapcsolatban 4 szakitás volt. Szinte mindig elmúltak a régi problémák...de jöttem újjak. Az érzés ugyanolyan erős volt iránta de az új problémák miatt újra és újra véget kellett vetni neki aztán idővel egyre inkább elfajultak a dolgok. De talán ha valaki igazán szeret akkor a sok szakitás után rájön min kéne változtatni és lehet hosszú kapcsolat belőle, de nagyrésze alakulhat úgy mint az enyém szerintem.
2014. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Figyi.. Én kétszer szakítottam szegény pasimmal.. Nagyon rám mászott és megijedtem h 2 hét után közölte h szeret. 2.-nál meg úgy éreztem, hogy nem tudom neki megadni amit ő nekem!

2 hét után rájöttem, hogy de igenis megtudom, csak ideje lenne megbízni valakiben aki érdemes is rá! :)

Azóta 3 éve együtt vagyunk! :) Felhőtlenül!

2014. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az első proba maga a kapcsolat kisiklott.mi 1 éven keresztűl szinte minden hónapban szaakítottunk.Soha nem ment rendesen.,És sztem csak a káposzta jó felmelegítve
2014. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb másfél évig voltam a barátommal mikor megcsalt az egyik barátnőmmel aki szobatársam is volt szóval nézhettem a fejét utána jó ideig. Kidobtam de mivel egy suliban tanultunk mindig jött utánam hogy bocsássak meg stb aztán olyan 2-3 hét után egy félreértett kérdés miatt újra összejöttünk. Megbocsájtottam neki és ki is zártam a fejemből hogy akár újra megtenné, megbíztam benne és végülis boldog voltam vele. Azelőtt is ezt csináltam mielőtt tárgyi bizonyítékom lett volna. De egy évre rá szünetet kért ami egy hét helyett egy hónapig is tartott és már nem tartottam érdemesnek a kapcsolatot arra hogy újra szoros legyen
2014. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja!,19 vagy?

Felejtsd el örökre.

Kutyából nem lesz szalonna.

Mármint a tiédből.

2014. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Öt éve voltam együtt a mostani barátommal utoljára. Miután szakítottam vele, folyamatosan bombázott a leveleivel, de én nem foglalkoztam vele... Aztán rájöttem egy hónapja, hogy voltaképpen rá van szükségem, mert ő az aki ismeri az igazi énemet, elfogad úgy ahogy vagyok, és bebizonyította, hogy az akkori problémás dolgokban megváltozott :) Korábban én se hittem benne, hogy érdemes újramelegíteni a káposztát de vannak kivételek :P
2014. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy voltam vele, mint te. Elhagyott, egy fél év múlva ráírtam (én hülye :D) és észrevétlenül egyre közelebb kerültünk, újra összejöttünk 2 hónapig minden sokkal jobb volt, mint előtte. Aztán éreztem másik két hónapig, hogy lehet valaki rajtam kívül. El akartam hagyni, de nem hagyta. Egyszer lebukott. Végre megszabadultam tőle. :)
2014. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!