Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután összejöttetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összejöttetek a párotokkal, mennyi idő után éreztétek úgy, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Már akkor. L
2014. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én előbb éreztem azt, hogy szeretem (azon túl, hogy vonzódom hozzá), és utána jöttünk össze.
2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem beletelt pár hónap, amíg el tudtam képzelni vele hosszabb távon is... Egy ideig úgy voltam vele, hogy most jó, de ki tudja, meddig, meg nem is mertem nagyon belezúgni, de most már teljesen kötődöm hozzá.
2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még senkibe nem szerettem bele, pedig volt 1,5 éves kapcsolatom... és semmi, inkább szakítottam.
2014. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hét
2014. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anélkül össze se jönnék senkivel, ameddig nem érzem, hogy szeretem. Addig csak randik vannak, járás nincs.
2014. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azonnal éreztem.
2014. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizart dolog, hogy előbb jönnék össze bárkivel, úgy hogy előtte ne szeretném. (Inkább fordítva! Sokkal több embert szeretek, minthogy egyel összejönnék.)
2022. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!